Veľryby ETH
Veľryby ETH. Zdroj: Shutterstock.com/lp-studio

Binance

Agregátor dát Santiment zverejnil on-chain dáta o ETH. Tweetoval, že od minulého roka desať najväčších ethereových peňaženiek zvýšilo svoje zostatky. Tým sa zvýšili na celkových 23,7 percenta druhej najväčšej kryptomeny, ktorá je momentálne v obehu.

Nárast zostatku ETH predstavuje 4,3 percenta v porovnaní s marcom 2021. Momentálne držané množstvo 23,7 percenta z celkovej ponuky Etherea je skoro blízko k 5-ročnému maximu, ktoré tieto peňaženky dosiahli v januári tohto roku.

Podľa Glassnode veľryby nedávno odstránili Ethereum v ohromujúcej hodnote 1,4 miliardy dolárov z viacerých kryptomenových búrz v porovnaní s prílevom Etherea vo výške 739,7 milióna dolárov. Čistý tok Etherea na burzy teda teraz predstavuje -628,1 milióna dolárov.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať – Prečo by mohlo byť Ethereum najvýkonnejšou kryptomenou v roku 2022?

Cena ETH

Medzitým cena Etherea nasleduje Bitcoin, keďže ich korelácia je taktiež blízko ATH. Trhová cena nedávno prerazila predošlé dlhodobé maximum a tým potvrdila prvé rastúce maximum od posledného ATH. V čase písania článku sa obchoduje už za vyše 3 300 $. Celkovo však Ethereum prekonáva z dlhodobého hľadiska Bitcoin vo výkonnosti.

ETH/USD 4H
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež – Veľké bitcoinové adresy držiace vyše 1 000 BTC prudko akumulujú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre