Bitcoin flash crash

Náhla zmena likvidity na burzách spôsobí tvrdý pár Bitcoinu o 2000 $
Predikuje on-chain analytik Cole Garner

Pekelná sviečka prichádza! Varuje na Twitteri známy analytik Cole Garner. Vo svojej analýze predikuje, že bullrun z posledných týždňov skončí rýchlo a tvrdo. Základ jeho argumentácie tvorí liquidity index BLX od Brave New Coin, ktorý zaznamenal výrazný pokles.

Prečítajte si: Bitcoin aj dnes v plnej sile! Prekonal 13 400 $, a vytvoril nové high!

Analytik na základe Bitcoin Liquidity Indexu predikuje ďalší dump

Podobný scenár za posledné mesiace zaznamenal už dvakrát a liquidity index dnes zasvietil tretíkrát. Naposledy v auguste cena Bitcoinu po dosiahnutí 12 000 $ klesla späť na desať tisíc a nasledoval pomalý návrat späť. Cole teraz očakáva niečo podobné.

Za potenciálne low pre Bitcoin Garnet označil hladinu 11 300 $, čo by znamenalo prepad o 15,4% z dnešného high.

V našej VIP skupine na Trading11.com pravidelne sledujeme Bitcoin a dávame tipy na zaujímavé a ziskové altcoiny. Členstvo teraz môžete získať na 14 dní zdarma a k tomu dostanete prístup do LIVE Trading Room na sedem dní.  

>>>Získať VIP členstvo na 14 dní ZDARMA<<<

Traderi sú bullish a s pádom nepočítajú

Nálada na trhu s kryptomenami je momentálne veľmi pozitívna. Bitcoin po pohyboch z posledných týždňov dodal istotu traderom, ktorí sa teraz pozerajú skôr hore, než dole. Aj tradingview indikátor po dlhej dobe konečne hlási buy.

Bitcoin však má tendenciu robiť presný opak toho, čo sa od neho očakáva. V minulosti už mnohokrát prekvapil a v nepokojnom období pred americkými voľbami sa môže stať všeličo.

V každom prípade si teda dávajte pozor a zaistite vaše pozície stoplossmi. Kam ich umiestniť? O tom sme sa včera bavili na našom streame. Prihláste sa na odber kanálu BitLink a nenechajte si ujsť naše spravodajstvo.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance