TOP 3 altcoiny, ktoré musíte držať v tomto bullrune

0

V dnešnom diele TOP 3 sa pozrieme na zaujímavé altcoiny, ktoré sa oplatí dlhodobo držať. Či už kvôli silnému fundamentu, alebo extrémnemu záujmu.

Maker a DeFi altcoiny

Maker a ostatné DeFi altcoiny ako DAI, COMP a LEND patria k horúcim altcoinom. Od začiatku roka sa v DeFi lendingu viac ako 10-krát znásobilo množstvo zainvestovaných peňazí. Vidno to aj na grafe altcoinu Maker. Jeho cena aj počas pomerne tvrdého bearish marketu, ktorý sme tu mali zo začiatku roka, mierne stúpala.

Nehovoriac napríklad o minci LEND. Tam môžeme sledovať zisk v rádoch niekoľkých stovkách percent. Dovolil by som si tvrdiť, že čoskoro budú mať investori v DeFi zainvestované viac ako v BTC. Keďže sa odhaduje, že v BTC je skutočne zainvestovaných len 10 miliárd.

Prehľad všetkých DeFi projektov si môžete pozrieť na tomto odkaze.

BNB – Zo zmenárne globálna burza

To, čo predvádza developerský a marketingový tím burzy BNB je niečo šialené. Kedysi bola Binance obyčajná zmenáreň altcoinov, bez možnosti zadania rôznych druhov objednávok, či nákupu BTC. Vývojársky tím ale poriadne zamakal a už začiatkom roka 2018 bola burza Binance najväčšia krypto zmenáreň na svete.

A to nie je všetko. Okrem Binance burzy počas 3 rokov fungovania spustili ďalšie projekty a funkcie, ako Binance DEX, Binance Cloud, Binance Jersey a odkúpili Coinmarketcap. Po novom sa chystajú vybudovať vôbec prvú krypto a fiat banku. Podarí sa im to? Ak áno, tak minca môže šialene získať na hodnote. Nehovoriac o tom, že BNB je jediný deflačný highcap altcoin.

Odporúčame prečítať si: TOP traderov nezaujíma, či Bitcoin stúpa alebo klesá – Používajú túto obchodnú stratégiu

LINK – spojenie blockchainu a dobiehanie BTC

Nad posledným coinom, ktorý by som zaradil do tohto rebríčka, som rozmýšľal pomerne dlho, keďže je tu minimálne desať vynikajúcich altcoinov v podobnej kvalite. LINK však prináša niečo originálne, čo tu ešte nebolo.

Cieľom je prepojiť rôzne blockchainy a siete. Či už do jedného veľkého projektu, alebo len v rámci lepšej využiteľnosti. Táto iniciatíva sa evidentne zapáčila aj špekulantom, až sa z nenápadného LINK-u nakoniec stal altcoin tohto roka. A všetko nasvedčuje tomu, že jeho spanilé rallye nekončí a počas nadchádzajúceho bullrunu spraví ďalšie stovky percent.

Disclaimer/ Tento článok nemožno považovať za investičné poradenstvo. Ide iba o názor autora. Za prípadné straty na burze nenesieme zodpovednosť. Pred investovaním si spravte vlastný research.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre