Bitcoin by mohol byť v roku 2020 lepšou investíciou než akcie, hovorí obchodník!

1

Investícia do správnych akcií môže byť veľmi výnosná. Najznámejšie spoločnosti získali na svojej hodnote stovky až tisícky percent. Ale čo taká investícia do správnej kryptomeny? Napríklad Bitcoinu?!

Akcie? Nie, radšej Bitcoin!

Prvýkrát v histórii dokončia USA celé desaťročie bez recesie a niektorí z „obľúbencov“ na akciovom trhu mali od roku 2010 obrovské výnosy. Jon Erlichman, ktorý vedie spoločnosť Netflix je v obrovskom zisku. Od roku 2010 totiž získal neuveriteľných 4 177 percent. Amazon a Mastercard tiež generovali hviezdne výnosy pre svojich investorov.

Žiadna z týchto spoločností sa však nepriblížila k Bitcoinu, ktorého obrovský rast sa ukázal ako jeden z najväčších príbehov roka 2010. Kráľ kryptomien za túto dekádu stúpol na hodnote, a teraz čítajte dobre – až o 8,9 milióna percent! BTC bol menovaný Bank of American Merrill Lynch (BAML) za najvýkonnejšie aktívum celej dekády.

Aj keď budúcnosť BTC ostáva nejasná, predpovedať, že by BTC mohol potenciálne prekonať americké akcie aj v roku 2020, nie je nijako pritiahnuté za vlasy. Trader Josh Rager je presvedčený, že dokonca aj tí, ktorí si kupujú BTC okolo úrovne 7 000 dolárov, môžu za pár rokov potenciálne zvýšiť svoje investície o viac ako 1 000 percent. Aby sa stal Bitcoin úspešným v nasledujúcom desaťročí, musel by dosiahnuť aspoň 100 000 dolárov.

„Aké úžasné sú tieto akciové výnosy. Existuje potenciálna príležitosť dosiahnuť podobné zisky s Bitcoinom dokonca aj za súčasnú cenu 7 000 dolárov. Potenciálne až 1 000 +% výnosy, a to nielen v najbližšom desaťročí, ale už v nasledujúcich rokoch, ak zistíme, že $ BTC dosiahol 75 000 až 100 000 dolárov+,“hovorí Josh Rager v svojom tweete.

Viacerí predpovedajú úspech Bitcoinu

Vo svojom nedávnom videu s názvom „100 000 dolárov… ale kedy a ako?“ z grafov vysvetľuje veterán Peter Brandt, ako by sa cena BTC mohla nakoniec dostať na šesťciferné hodnoty. Brandt ponúka dve interpretácie, ktoré vychádzajú z jeho býčieho pohľadu na cenu BTC.

ƒ„Verím v dlhodobý potenciál BTC, a že Bitcoin skutočne dosiahne 100 000 dolárov, ak nie aj podstatne viac.“

Tim Draper cituje technickú analýzu, ktorá sa stala základom jeho odvážnej predpovede. Tá hovorí, že v priebehu pol roka až jedného roka po blížiacom sa BTC halvingu v máji, je Bitcoin povinný dosiahnuť astronomickú úroveň 250 000 dolárov. A to je ešte skromná predpoveď, ako povedal v jednom zo svojich predchádzajúcich rozhovorov.

Svoju predpoveď vydala aj známa internetová osobnosť, ktorá je však aktuálne vo väzení – Ross Ulbricht, zakladateľ dnes zaniknutého trhu s drogami na dark webe, Silk Road. Ross Ulbricht nedávno predpovedal, že cena BTC by sa mohla v roku 2020 podľa teórie Elliottových vĺn dostať až na úroveň 100 000 dolárov.

Máme teda cenu a cieľ na konci vlny I približne 100 000 dolárov niekedy v roku 2020 alebo blízko neho.“

Chcete viac optimizmu?

Bitcoin za 100 000 USD už čoskoro, hovorí tvorca kryptomien ETH a ADA!

Čo čítať ďalej?

Pokiaľ sa zopakuje história, uvidíme opäť masívny rast kryptomien!

Zdroj:
u.today

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Patrik

Áno, ako dlhodobá investícia je to skvelé no niekomu ako som ja čo aktívne „day traduje“ to je moc riskantné. Samozrejme mám aj ja nejaké financie uložené v bitcoine no s nimi nemanipulujem aktívne cize to beriem skôr ako pasívny príjem