Bitcoin smeruje na 37 000.
Bitcoin smeruje na 37 000. Zdroj: Shutterstock.com/Tex vector

Bitcoin sa momentálne nachádza na predošlom krátkodobom lokálnom minime, čo znamená, že pravdepodobne bude korekcia pokračovať. Nenastal žiaden významný odraz smerom nahor a takisto objemy nie sú prítomné. Súčasná hladina 39 000 $ je dlhodobo významná a keď ju BTC neudrží, čaká nás zvýšená volatilita.

Najbližší support, ktorý budeme sledovať, je na hladine 37 000 $ a 35 000 $. Tieto supporty vyplývajú z lokálnych miním medvedej vlajky, ktorú sa cena momentálne snaží ukončiť. Táto vlajka je významná a z časového hľadiska aktuálna od začiatku roka 2022. Môže sa stať, že jej ukončením cena vstúpi do ďalšieho dlhodobého korekčného legu.

Bitcoin smeruje na 37 000
Bitcoin smeruje na 37 000. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Bitcoin analýza – cena uzatvára medvediu vlajku, korekcia bude pokračovať

Bitcoin uzatvára medvediu vlajku

Najbližšie dni budú rozhodujúce, a preto je podstatné očakávať vyššiu volatilitu smerom nadol. Z krátkodobého hľadiska sme síce bearish, no z dlhodobého ostávame bullish. Okrem supportov, ktoré sme si spomenuli, budeme sledovať aj supporty na hladinách 30 000 $ a MA200 na týždennom grafe.

Tieto dva supporty predstavujú ideálnu nákupnú zónu z dlhodobého hľadiska. MA200 dokonca definuje dlhodobé lokálne dná a jej kontakt s cenou je vždy príležitosť na kúpu. Zatiaľ však budeme sledovať predovšetkým krátkodobejšie supporty na 37 000 $ a 35 000 $.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin je na polceste k ďalšiemu halvingu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre