Najviac pozitívny scenár pre Bitcoin.
Najviac pozitívny scenár pre Bitcoin. Zdroj: Shutterstock.com/Novikov Aleksey

Bitcoin potvrdzuje rastúce lokálne minimum z krátkodobého hľadiska a vytvoril tak silnú býčiu sviečku na perióde 4H. Tento rast je však stále súčasťou sideway štruktúry, ktorá je aktuálna od prepadu z druhého májového týždňa. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým pokračuje v raste a dosahuje 47,22 % v čase písania článku.

Posledný rast nebol sprevádzaný býčími objemami v dostatočnej výške, a preto zatiaľ neuvažujeme nad ukončením sideway štruktúry. Núka sa tu však príležitosť na býčí signál. Cena však bude čeliť silným rezistenciám a tie budú musieť byť prekonané aj vyššími objemami.

Bitcoin vytvoril silnú býčiu sviečku
Bitcoin vytvoril silnú býčiu sviečku. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať: 5 dôvodov, prečo je Bitcoin dlhodobo lepšou investíciou ako zlato

Bitcoin a býčí scenár

Býčí signál spočíva v tom, že denná uzatváracia cena musí dosiahnuť uzatvorenie nad hladinou 32 300 $, čo predstavuje hornú hranicu sideway pohybu a zároveň posledné maximum. Následne budeme sledovať targety 34 400 $ a 37 000 $. Tento pohyb sledujem ako najviac býčí scenár súčasnosti.

Netreba zabúdať na fakt, že aj keby cena BTC vytvorila tento býčí leg, aj tak bude len súčasťou korekčnej štruktúry. Nejde teda o reverzný signál, ale iba o signál v rámci súčasnej korekcie. To však neznamená, že cena nemôže byť na dne už teraz. Nie je to však potvrdené.

Prečítaj si tiež: Výnosy z ťažby BTC a ETH klesli na nové minimum roku 2022

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance