Bitcoin stagnuje pod rezistenciou
Bitcoin stagnuje pod rezistenciou. Zdroj: Shutterstock.com/rzoze19

Bitcoin sa za posledných 24 hodín pohybuje do strany a zaznamenal nižšie lokálne maximum. Napriek tomu však stále udržuje supportnú hladinu rastúceho trendu. Objemová štruktúra ale nevyzerá dobre a preto je reálne, že cena sa pod support prepadne a opäť sa pozrieme do predchádzajúceho trojuholníka.

Bitcoin nedávno otestoval support ako predošlú rezistenciu trojuholníka a znamenalo to bullish signál. Cena odvtedy stagnuje a ide do strany. Sledujeme stále target na hladine okolo 51 000 $, ale bez objemov to nepôjde. Pri formácii býčích sviečok potrebujeme navýšenie objemov. Aktuálna rezistencia je na predošlom maxime 48 000 $.

Bitcoin stagnuje pod rezistenciou
Bitcoin stagnuje pod rezistenciou. Zdroj: TradingView

Burza Binance je najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať aktuálne alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Prečítaj si tiež – Nedávno bol vyťažený už 19-miliónty Bitcoin – mince sú čoraz vzácnejšie

Bitcoin stagnuje pod rezistenciou

Ak cena prekoná posledné maximum na 48 000 $, mala by bez problémov dosiahnuť target. Aktuálna niekoľko dňová sideway štruktúra však nemusí byť ukončená iba smerom nahor. Sledovať preto budeme vyššie lokálne minimum ako to na hladine 45 000 $. Zatiaľ však z krátkodobého hľadiska ostávame bullish.

Bullish sme aj z dlhodobého hľadiska, pretože trend je neporušený a dlhodobo dosahuje rastúce minimá aj maximá. Medzitým dominancia hlavnej kryptomeny je na ústupe, čo má za následok rastúce ceny mnohých altcoinov, ktoré dosahujú slušné zisky za posledné obdobie.

Mohlo by ťa zaujímať – Prečo je posledná korekcia pre Bitcoin pozitívna?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre