Bitcoin je krátkodobo v stagnácii
Bitcoin je krátkodobo v stagnácii. Zdroj: Shutterstock.com/Phongphan

Binance

Bitcoin z krátkodobého hľadiska mierne pokračuje v klesajúcom legu, no cena viac-menej stagnuje tesne nad kľúčovým supportom 40 000 $. Zatiaľ sa jej darí ho udržať. Napriek tomu cena dosahuje dlhodobo klesajúce minimá aj dlhodobo klesajúce maximá. Z pohľadu trendov sa tak zdá, že korekcia stále neskončila.

Aj keď BTC nedosahuje vyššie minimá ani maximá, jeho pokles začína strácať na sile a je dosť možné, že zóna okolo 40 000 $ predstavuje dno celej korekcie. Toto dno, žiaľ, stále nemáme potvrdené, preto je potrebné myslieť na možnosť oboch scenárov. V prípade, že by cena neudržala hladinu 40 000 $, tak na reverziu trendu by sme si počkali dlhšie.

Bitcoin krátkodobo stagnuje
Bitcoin krátkodobo stagnuje. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Mohlo by ťa zaujímať – Cardano analýza – cena na lokálnom maxime? Target 2,15 $ nemusíme dosiahnuť hneď

Bitcoin je krátkodobo sideway

Ak cena pôjde smerom nahor, tak target sa nachádza na hladine 44 500 $ a dlhodobý na 52 000 $ a 56 000 $. Následne by som očakával znovu korekčný leg v rámci dlhodobej sideway štruktúry, ktorá je platná od ATH. Naopak, ak cena neudrží support na hladine 40 000 $, support budeme hľadať na zóne okolo 37 000 $.

Teraz bude najpodstatnejšie vytvoriť krátkodobé rastúce minimum aspoň na hladine 40 000 $. Túto hladinu je dôležité udržať aj z dlhodobého hľadiska a cena by tu mala stagnovať omnoho dlhšie. Zdá sa totižto, že aj keď sme blízko dna, sme len na počiatku konca korekcie a cena ešte musí vytvoriť akumulačnú zónu.

Prečítaj si tiež – Oplatí sa teraz nakupovať kryptomeny? Dlhodobý pohľad na trh

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre