Bitcoin otestoval nový support
Bitcoin otestoval nový support. Zdroj: Shutterstock.com/Overearth

Bitcoin urobil nedávno veľmi dôležitý krok na ceste k novému lokálnemu maximu a podarilo sa mu otestovať dôležitú hladinu, čím sformoval nové lokálne minimum. Dominancia hlavnej kryptomeny medzičasom pokračuje v korekcii, čo je výsledkom prudkých rastov niektorých vysoko kapitalizovaných mincí.

Momentálne nastavenie trendu je na trhu bullish z dlhodobého aj krátkodobého hľadiska. Z krátkodobého hľadiska cena otestovala predošlú hladinu rezistencie ako nový support na cca 45 000 $ a pokračuje v rastúcom trende. Bitcoin tak otestoval platnosť reverzného patternu 123 bottom formation, čo predstavuje bullish signál.

Bitcoin otestoval predošlú rezistenciu
Bitcoin otestoval predošlú rezistenciu. Zdroj: TradingView

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Bitcoin už zmazal straty zo začiatku roka 2022 – tu je dôvod

Bitcoin vytvoril bullish signál

Target, ktorý sledujem, je na hladine zhruba 50 000 $ až 52 000 $ a následne očakávam korekčný leg. Stále totižto platí, že objemy sú v poklese a ak sa to nezmení, tak bullish trend dlho nevydrží. Napriek tomu býci môžu potiahnuť cenu ešte krátkodobo smerom hore, odporúčam však sledovať objemy.

K ďalšiemu bullish signálu dôjde, keď cena prekoná posledné krátkodobé maximum na hodnote 48 130 $. Zatiaľ je však odraz jednoznačný vo forme v-shape recovery. Z dlhodobého hľadiska Bitcoin stále drží rastúce lokálne minimá aj maximá a trend je bez zmeny. Posledný rok je však stále aktuálna sideway štruktúra.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 6 kryptomien, ktoré vám najbližšie obdobie maximalizujú zisk

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre