Bitcoin drží support 39 000 $.
Bitcoin drží support 39 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/vinnstock

Bitcoin nakoniec dokázal udržať support 39 000 $ a odrazil sa okamžite opäť nad hladinu 40 000 $. Cena bude znovu čeliť rezistencii, ktorá môže rozhodnúť o ukončení súčasného korekčného legu. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým narástla na 41,96 %, no stále pokračuje sideway medzi 42,10 % a 41,40 %.

BTC bude čeliť najbližšej rezistencii na hladine zhruba 41 500 $. Po prvé, nachádza sa tu rezistencia z maxím súčasného korekčného legu. Po druhé, je tu oblasť zvýšeného objemu transakcií, čo naznačuje, že dopyt s ponukou tu často vytvárajú dočasnú rovnováhu a tak to môže slúžiť ako reverzné pásmo.

Bitcoin drží support
Bitcoin drží support. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: TOP 5 najdôležitejších aktuálnych metrík BTC podľa Glassnode

Bitcoin drží support

Posledný odraz nebol sprevádzaný významnými objemami, avšak keď sa pozrieme na správanie ceny počas miním vlajky, zistíme, že niekedy na zmenu trendu takéto objemy stačili. Z krátkodobého hľadiska budeme teda sledovať hladinu 41 500 $ a 39 000 $. Sentiment je totižto stále z krátkodobého hľadiska bearish.

Ak sa však pozrieme na dlhodobú predikciu BTC, ostávame stále bullish. Cena dosahuje dlhodobo vyššie minimá aj maximá. Okrem supportu 39 000 $ budeme sledovať hladiny 37 000 $ a 35 000 $. Netreba totižto zabúdať na to, že pattern, v ktorom sa cena nachádza od začiatku roka, by sa mal uzavrieť korekciou.

Mohlo by ťa zaujímať: Prečo je „nudná“ volatilita Bitcoinu pre investorov pozitívna?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre