50 000 USD za Bitcoin, to by rád videl šéf BitMexu

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Po dlhej dobe, keď kryptomeny padali a optimisti a holderi sa nemohli dočkať pozitívnych správ, sa dnes zdá, že sa veci pohli. A tak isto sa zdá, že skupina úspešných, alebo menej úspešných prediktorov si chce dnes potvrdiť svoje predpovede. Jedným z nich je aj Arthur Hayes.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading 11 iba za 10€ mesačne.

Hayes by rád videl BTC na 5000$

“Chcel by som sa pozrieť a otestovať $ 5,000.” povedal  CEO platformy BitMEX. V podstate povedal, aby Bitcoin býk mohol ustúpiť na cenu 5 000 dolárov predtým, než v roku 2018 dosiahne 50 000 dolárov.

Čo sa stalo s cenou

Rôzni experti sa snažia vysvetliť stredu 17. júla, keď cena Bitcoinu vzrástla zo 6700 USD na 7500 USD za hodinu. Či to vysvetlili správne necháme na vás.

Pre Hayesa je však toto správanie príliš známe. Vychádza snáď z predpovedí Tone Vaysa, ktorý predtým predpovedal Bitcoin “bottoming” na úrovni okolo 4950 dolárov?

Podľa Hayesa však pre Bitcoin dnes ešte neprišli najhoršie časy:

“Chcel by som vidieť, aby Bitcoin testoval 5000 dolárov, aby sme naozaj zistili, či sme sa dostali na dno […], ak to tak  bude, potom sa môžeme tešiť na 50 000 dolárov do konca roka.”

V rozhovore pre CNBC Hayes povedal, že mnohí ľudia pravdepodobne vstúpili do obchodu na rovnakej úrovni, čo je dôvod, prečo sme tam videli malý skok a dodal, že sme kľudne mohli vidieť 8000 dolárov, alebo 9000 dolárov a možno sa mohla cena Bitcoinu dostať tesne pod 10 000 dolárov predtým, než Bitcoin otestuje 5000 USD.

Záverom

Ak sa pozrieme na predpoveď Artura Hyesa, alebo niekoho iného, bude konečnom dôsledku jedna predpoveď správna. Celkom dobre to vystihuje posledné vyjadrenie Coinmarketcapu:

„V otvorenom ekosystéme, akým je ten, v ktorom sa nachádzame, veríme, že najlepšou politikou, je poskytovanie údajov a nechať používateľov robiť svoje vlastné rozhodnutia o tom, čo robiť s týmito údajmi.”

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Zdroje:

cointelegraph.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.