Burza Binance
Burza Binance. Zdroj: Shutterstock, Nadezda Murmakova

Najväčšia kryptomenová burza Binance, ktorá sa aktuálne stretáva s veľkými problémami zo strany regulačných úradov, sa zapája do boja proti ruskej kryptoburze.

Môže ťa zaujímať: Binance je znovu predmetom vyšetrovania – problémy s regulátormi pribúdajú

Binance vs. Suex OTC

Burza sa výraznou mierou pripojila k snahe o dolapenie kyberzločincov. Burza začala spolupracovať s americkými úradmi. Vyšetrovanie bolo vedené proti ruskej kryptografickej burze s názvom Suex OTC. Ruská burza je vraj zapojená do prania špinavých peňazí, čo vrhá veľmi zlé svetlo na svet kryptomien.

S týmto šokujúcim odhalením prišiel úrad pre kontrolu zahraničných aktív v USA, ktorý oznámil, že sa v prípade niektorých adries burzy Suex objavili nekalé praktiky prania špinavých peňazí.

Vyjadrenie burzy Binance:

„Na základe komplexného auditu nášho vyšetrovacieho tímu bolo začiatkom tohto roka identifikovaných niekoľko účtov súvisiacich s adresami uvedenými v oznámení OFAC a boli voči nim prijaté príslušné opatrenia.”

Prečítaj si tiež: Binance v boji proti krypto kriminalite prijíma do svojich radov odborníka na dark web

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

 Dodržiavanie predpisov

Burza Binance čelí v roku 2021 obrovskému tlaku zo strany regulačných úradov, ktoré začali konať na základe požiadaviek krajín ako napríklad UK, Japonsko, Taliansko, Malajzia, Singapur a ďalšie. Krajiny varovali burzu pred ponúkaním služieb bez KYC overenia. Od tohto momentu však generálny riaditeľ Binance, Changpeng Zhao, prisľúbil absolútnu spoluprácu a dodržiavanie predpisov.

Burza robí naozaj všetko pre to, aby sa v očiach úradov dostala späť na pozitívnu vlnu. Pred nedávnom bol vytvorený tím odborníkov, ktorý má dohliadať na správne smerovanie pri dodržiavaní finančných zákonov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre