Cardano summit 2021
Cardano summit 2021. Zdroj: Google/Adobe

Už za 24 hodín budeme svedkami dlho očakávaného summitu Cardano 2021. Odborníci a predstavitelia siete tvrdia, že pôjde o najväčšie a najzaujímavejšie podujatie, ktoré sa priamo opiera o blockchainkryptomeny.

Prečítaj si tiež: Cardano spustí explóziu inovácií, ktoré tu neboli od čias spustenia ETH – tvrdí populárny influencer

Cardano summit prebehne na 3 kontinentoch

Udalosť bude prebiehať v rôznych mestách naprieč Afrikou, Európou a USA. Veľkou výhodou, ktorá otvára dvere všetkým fanúšikom kryptomien, je bezplatná účasť. Stačí sa zaregistrovať a pripojiť cez oficiálny web udalosti.

Predstavitelia summitu už pár týždňov upozorňujú na dôležitosť podujatia a najmä plánujú oznámiť novinky, ktoré posunú svet kryptomien o ďalší level. Program summitu bude obohatený aj o históriu celého projektu vrátane roka 2021, ktorý priniesol do blockchainu inteligentné zmluvy. Nebudú chýbať ani najnovšie informácie o plánovanom vývoji a aktualizáciách.

Významní hostia

Na podujatie bolo pozvaných mnoho významných osobností nielen zo sveta kryptomien, ale aj z politického sektora či z oblasti vedy a vývoja. Hlavné témy, o ktorých sa bude diskutovať, sú najmä regulačné zákony, široké prijatie blockchainu vo svete či posilnenie siete Cardano.

Môže ťa zaujímať: Cardano na novom historickom maxime do konca roka?

Summit bude taktiež vedený z hľadiska dvoch zložiek siete. Prvá je investičná zložka EMURGO, ktorá bude rozoberať kreatívne blockchainové aplikácie pre firmy a svetové vlády. Druhou zložkou je Cardano Foundation. Ide o neziskovú organizáciu, ktorá zodpovedá za starostlivosť o dlhodobý rozvoj spoločnosti. Je zameraná najmä na poskytovanie sociálnych a finančných služieb pre krajiny tretieho sveta.

Príležitosť pre Hoskinsona

Veľký dôraz na summit kladie aj samotný zakladateľ siete Cardano, Charles Hoskinson. Ten môže konečne odhaliť spoločnosti a zvyšku sveta, na čom sieť pracovala počas predchádzajúcich 6 rokov, ktoré boli plné intenzívneho vývoja a odborného akademického výskumu.

Vyjadrenie generálneho riaditeľa investičnej zložky EMURGO, Kena Kodama:

„Cardano uvádza do života decentralizované financie, nový druh NFT a ďalšie decentralizované služby pre čoraz globálnejšiu používateľskú základňu. Ako jeden zo zakladajúcich subjektov sa tešíme na to, že sa s Vami podelíme o ďalšie podrobnosti o našich plánoch na podporu rozvoja týchto služieb prostredníctvom Yoroi Wallet a našich hlavných oblastí podnikania.”

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre