burza Binance
burza Binance. Zdroj: Shutterstock, Nadezda Murmakova

Najväčšia kryptomenová burza Binance výrazne zvyšuje svoju bezpečnosť. Po dlhodobom tlaku zo strany regulačných orgánov, je to konečne dobrá správa. Do svojho tímu priniesla špecialistu na dark web.

Môže ťa zaujímať: Analýza BTC – dominancia mierne rastie, altcoiny zatiaľ klesajú

Binance v boji proti kriminalite

Bývalý špecialista na dark web, Nils Andersen Röed, bude pôsobiť vo vyšetrovacom tíme, ktorý zahŕňa aj samotný audit spoločnosti. Jeho úlohou bude najmä vykonávanie a vedenie interných a externých vyšetrovaní s hlavným cieľom identifikovať a vypátrať osoby, ktoré páchajú trestnú činnosť prostredníctvom burzy.

Odborník na dark web
Odborník na dark web Nils Andersen Röed. Zdroj: Binance

„Mojím cieľom je zabezpečiť, aby bolo odvetvie kryptomien bezpečnejším miestom. Zvýšená spolupráca medzi verejným a súkromným sektorom bude prospešná aj pri boji proti zločinu, ktorý sa odohráva v krypto svete,” hovorí Röed

Prečítaj si tiež: SushiSwap je jasným lídrom DEX tokenov – 23 % zisk za necelých 24 hodín!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Stále pod tlakom regulačných orgánov

Burza aktuálne sústreďuje úsilie najmä na zabezpečenie požiadaviek, ktoré prichádzajú zo strany regulačných orgánov. Binance pred nedávnom oznámila prijatie bývalého detektíva v oblasti forenznej analýzy digitálnych médií. Jeho meno je Aron Akbiyikiana.

Aktuálny nábor a prijatie nových kvalitných ľudí nemusia byť iba kvôli tlaku regulačných orgánov. Binance sa snaží čo najlepšie posilniť svoj tím.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre