Binance podporí Ethereum
Binance podporí Ethereum. Zdroj: Shutterstock.com/Sergei Elagin

Najväčšia kryptomenová burza Binance prináša obchodníkom ďalšiu zaujímavú novinku. Všetky obchody s Ethereom sú od 26. augusta sprístupnené bez poplatkov.

Binance podporuje Ethereum

Ak patríte ku klientom burzy Binance a radi obchodujete s Ethereom, od 26. augusta môžete predávať aj nakupovať tokeny ETH v páre s BUSD bez platenia akýchkoľvek poplatkov. Táto akcia potrvá mesiac a ukončí sa 26. septembra. S touto akciou v podstate nie sú spojené žiadne ďalšie skryté poplatky. Burza tak zrušila štandardný poplatok 0,1 % za všetky spotové obchody s ETH/BUSD.

Akcia burzy Binance s ETH
Akcia burzy Binance s ETH. Binance.com

Nie je to prvýkrát, čo burza takto podporila nejaký kryptomenový projekt. Začiatkom tohto roka bola rovnaká akcia spustená aj s Bitcoinom.

Prečítaj si tiež: TOP kryptomeny na staking v roku 2022

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Burza sa rozhodla touto cestou podporiť druhú najsilnejšiu sieť Ethereum najmä z dôvodu očakávaného spustenie „The Merge“. Ethereum je po Bitcoine základným kameňom Web 3.0. Blockchain Ethereum je okrem iného úplne prvým projektom, ktorý spustil využívanie decentralizovaných aplikácií DApps.

Burza aj v čase dlhodobej korekcie ukazuje veľkú ekonomickú silu. Predstavitelia burzy vyhlásili, že ich rezervy sú v úplnom poriadku aj napriek nie príliš pozitívnej trhovej situácii.

Čítaj ďalej: Bitcoin stratil už vyše 500 miliárd dolárov v roku 2022

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance