Binance karta a cashback
Binance karta a cashback. Zdroj: binance.com

O Binance karte sme už v minulosti napísali návod a odporučili sme ju ako jednu z možností, ako ušetriť nejaké peniaze bokom. Celkovo máme možnosť získať cashback až do 8 % z každého nášho nákupu kartou. To pre bežného Slováka môže predstavovať mesačnú úsporu až 80 eur. Pri dnešnej inflácii, keď je žiadané každé ušetrené euro, je Binance VISA karta skvelá možnosť, ako si prilepšiť. Ako celý proces získania cashbacku funguje?

Čo by sme mali vedieť o Binance VISA karte

Binance kartu môžeme vlastniť spoločne s účtom na burze. Žiaľ, v súčasnosti iná možnosť neexistuje. Proces je ale veľmi jednoduchý, dokonca ešte ľahší ako založenie bankového účtu. Pre založenie účtu na burze Binance môžeš využiť náš link, cez ktorý máme pre našich klientov 5 % doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Po založení účtu je potrebné sa verifikovať cez občiansky preukaz, fotku tváre a overenie identity cez bankový účet. V celom procese ti pomôžu naše ďalšie 2 návody:

Binance karta – objednávka

So založením účtu na burze Binance získame okamžite prístup k desiatkam ďalších služieb. Od možnosti nakupovať kryptomeny, cez futures platformu až po Binance kartu, ktorú si vieme objednať na stránke burzy.

Binance Visa karta
Binance Visa karta. Zdroj: binance.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Binance karta funguje rovnako ako bežná banková karta, ktorú vydávajú banky. Akceptujú ju všetky obchody, ktoré majú zmluvu so spoločnosťou VISA. Aby sme ju mohli aj používať podľa potreby, je nutné urobiť na burzu Binance vklad z nášho bankového účtu a kúpiť niektorú z podporovaných kryptomien, ktoré nám burza bude pri každom nákupe strhávať.

Pokiaľ sa bojíme cenových pohybov na kryptomenovom trhu, máme možnosť si kúpiť kryptomenu BUSD, ktorá má stabilne stanovenú hodnotu na 1:1 k americkému doláru a používa sa v kryptomenovom svete ako jeho náhrada.

Ako získať cashback?

Hodnota cashbacku závisí od počtu držaných tokenov BNB na burze Binance. Cashback vieme získať aj v prípade, ak žiadne BNB nemáme na účte, ale iba vo výške 0,1 %. Zaujímavá odmena v podobe 2 % za každý nákup začína byť zaujímavá, ak vlastníme na burze aspoň 1 BNB, ktorý má aktuálne hodnotu 300 dolárov. Podľa potreby môžeme kúpiť z danej kryptomeny aj viac mincí a získame ešte vyšší cashback, ako môžete vidieť v tabuľke nižšie.

Hodnota cashbacku
Hodnota cashbacku. Zdroj: binance.com

Ako stratégiu zvoliť?

Záleží od našej finančnej situácie. Oplatí sa určite kúpiť si aspoň 1 BNB, aby sme získali 2 % cashback. Nakúpená kryptomena nám stále zostane na účte a hocikedy si ju môžeme vybrať, ak už nechceme získavať cashback. Pokiaľ chceme ušetriť viac, tak dáva zmysel na účte vlastniť väčší objem kryptomeny BNB. Zisk z cashbacku dostaneme v kryptomene BNB, ktorú môžeme rozmeniť späť na BUSD a minúť pri ďalších nákupoch, alebo si odmenu necháme na dlhší čas s očakávaním, že BNB bude dlhodobo rásť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance