Binance po novom povoľuje nákupy kryptomien pomocou kreditných kariet!

1

Binance, jedna z najväčších kryptomenových búrz na svete, teraz umožňuje nákup kryptomien pomocou kreditných a debetných kariet. Dosiahnuté to bolo vďaka novému partnerstvu so spoločnosťou Simplex, ktorá sprostredkováva bezpečný a celosvetový online platobný styk.

„Simplex nám umožňuje ladne prekročiť pomyselný most medzi kreditnými platbami a kryptom. Na Binance.com teraz môže akýkoľvek používateľ nakúpiť kreditkou a začať ihneď obchodovať.“

Podobným tónom na novú situáciu reaguje pochopiteľne aj spoluzakladateľ spoločnosti Simplex Nimrod Lehavi:

„Spoľahlivé a rýchle platby pomocou kreditných kariet sú kľúčovým komponentom vedúcim k širšej adopcii krytpomien. Z novej spolupráce s burzou Binance sme nadšení. Spoločným snažením dosiahneme lepší, jednoduchší a rýchlejší zážitok z obchodovania.“

Nakúpiť na Binance kreditnou kartou?

Obe strany ako hlavný dôvod uvádzajú snahu o zvýšenie adopcie kryptomien a prístupnosti pre priaznivcov blockchainu. Teraz má teda každý, kto vlastní kartu VISA alebo MasterCard, možnosť rýchlo nakúpiť niektorú z kryptomien na burze Binance, či už ide o Bitcoin, XRP, Litecoin alebo Ethereum. Changpeng „CZ“ Zhao sa vyjadril nasledovne:

„Našim obchodníkom chceme poskytnúť možnosť rýchleho a jednoduchého prístupu ku kryptomenám a zároveň zachovať dôveryhodnosť a bezpečnosť celého procesu.“

Používatelia sa môžu tešiť na rýchly nákup kryptomien behom 10-30 minút, a na nízke poplatky pohybujúce sa okolo 10 dolárov pri použití FIAT meny alebo 3,5 %, v závislosti od toho, ktorá čiastka je vyššia.

Záver

Binance je v poslednej dobe celkom pilnou spoločnosťou, najmä ak vezmeme do úvahy, že behom posledných 4 mesiacov rozbehla 2 úplne nové projekty. Na mysli máme konkrétne Binance Jersey, novospustenú službu, ktorá umožňuje obchodovať britské libry a eurá, a Binance Uganda, vďaka ktorej je možné použitie ugandských šilingov.

Teraz už zostáva len sledovať, ako sa snaha Binance o podporenie adopcie pomocou umožnenia nákupu kreditnými kartami prejaví. Oficiálne prehlásenie si môžete prečítať tu.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Čo ďalej? Vytvorte si účet na Binance!

Binance – návod (registrácia, vklad, exchange)

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Filip.

Zdroj: 
coindoo.com

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Janka Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Janka
Guest
Janka

Áno na Binance sa dá kupovať cez Karty. Lenže banky to postupne blokujú a pridávajú si ich na Black list. Čiže aj keď máte tú možnosť tak banka Vám transakciu zamietne.