Binance ohlásil spoluprácu s Christianom Ronaldom!
Binance ohlásil spoluprácu s Christianom Ronaldom! Zdroj: Binance

Najväčšia burza Binance dnes ohlásila spoluprácu s futbalovou legendou Christianom Ronaldom. Burza o tom informovala na svojom blogu, kde ďalej uviedla detaily spolupráce.

Cieľom spolupráce je priniesť do sveta NFT novú kolekciu, ktorá sa bude spájať práve s postavou známeho futbalistu. Ronaldo sa na margo spolupráce vyjadril:

Fanúšikovia sú pre mňa to najdôležitejšie, a preto chcem byť súčasťou nápadu, ktorý im poskytne nemalé zážitky a prístup prostredníctvom tejto platformy.

Riaditeľ burzy Binance Changpeng Zhao sa k novej spolupráci vyjadril tiež pozitívne:

Christiano Ronaldo je jedným z najlepších futbalistov na svete, ktorý presiahol hranice športu a stal sa ikonou mnohých odvetví. Vďaka svojej autentickosti, talentu a charitatívnej práci si vybudoval základňu najoddanejších fanúšikovSme veľmi radi, že môžeme jeho fanúšikom poskytnúť exkluzívnu príležitosť zapojenia a spojenia sa s Ronaldom. Fanúšikovia tak môžu získať časť kultovej športovej histórie.“

Burza Binance nadviazala toto partnerstvo po tom, ako uzavrela partnerstvo s Argentínskou futbalovou asociáciou, Brazílskou futbalovou konfederáciou a klubmi S. S. Lazio a FC Porto.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Čítaj ďalej: Ray Dalio kritizuje FED: zvýšenie sadzieb nezlepší ekonomiku, čaká nás stagflácia

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance