Burzu Binance každý z vás dobre pozná. Pre tých ktorí nie, jedná sa o jednu z najväčších altcoinových búrz v kryptosvete.  Spoločnosť z Hong Kongu, ktorú spustil v júli 2017 čínsky developer Changpeng Zhao naberá každým mesiacom a dňom na obrátkach. Aktuálne sa k nej ešte pridali rusi z PAYEER. Tento vzťah môže Binance pritiahnúť nových členov.

PAYEER – mikrotransakcie, faucety, hry

Poplatky majú vyššie ako niektoré burzy, využívaná je ale takmer všade. Veľmi obľúbená je v hyipoch, revsharoch, p2p, online hrách, kasínach a pod. Paltba na PAYEER je instantná do niekoľkoých sekúnd. Peniaze odosielate za 0,5% poplatok a prijímate zadarmo. Zmena mien je za 2% poplatok. Vyberať a vkladať môžete množstvom spôsobov cez iné peňaženky a Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether po obyčajnú kartu, bankový účet atď.

PAYEER podporuje priamy vklad z VISA karty, Master Card, Maestro, QIWI Wallet, Yandex Money, AdvCash alebo Cash Moscow. Platforma spojenia s burzou Binance je výborným nápadom. Je možné, že do budúcna bude Binance nadväzovať spoluprácu aj s ostatnými podobnými spoločnosťami ako Wirex, Revolut a mnoho ďalších, o ktorých sme písali dávnejšie článok.

PAYEER, Binance a PAYEER uzavreli spoluprácu!

Registráciu na PAYEER vykonáte TU

Práve z dôvodu vysokého počtu kryptonadšencov, ktorí využívajú jednu z vyššie uvedených typov stránok je užívateľov PAYEERu sa spolupráca s burzou Binance oplatí. Prepojenie prinesie Binance a PAYEER nových užívateľov a nové možnosti spolupráce do budúcna.

rub_payeer_withdraw_binance

BINANCE a BNB

Burza Binance vydala svoj natívny token Binance Coin (BNB), ktorý zaujímavým systémom pomáha s transaction fees, pokiaľ si to nastavíte. Všetky drobné coiny s mizivou hodnotou dokážete „spáliť“ na BNB tokeny, ktoré vzápätí viete použiť ako poplatok za prevod svojich hodnotnejších coinov, ktoré na burze máte. Takto viete zaplatiť poplatok aj za zaslanie USD či RUB na PAYEER peňaženku.

Výhodná burza altcoinov Binance sa tak stala ešte výhodnejšou a PAYEER čakajú lepšie časy ako tomu bolo doteraz. Netreba pripomínať, že PAYEER má aj svoju platobnú kartu, ktorá nie je zatiaľ pre štáty EU dostupná. Ak sa tak stane, bude výber FIAT z Binance jednoduchší ako tomu bolo doteraz.

Mohlo by vás zaujímať:

Na Binance už kúpite Bitcoin aj za koruny a 13 ďalších mien! – Nie je to však lacné

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of