[Video] Ako zo seba dostať maximum?

0

Ako ste si už asi všetci všimli, väčšina videí, ktoré sem zdieľam, je okrem kryptomien aj na tému motivácia, osobný rast, finančná gramotnosť alebo sebarozvoj. A práve také isté bude aj dnešné video, v ktorom vám prehovorí do duše Jim Rohn.

Do the best you can

Jeden z najslávnejších motivačných rečníkov, podnikateľov a autorov o sebarozvoji. Hovorím už o spomínanom Jimovi Rohnovi, ktorý doteraz patrí k tým najlepším motivátorom, ktorí chodili po našej planéte. Narodil sa v roku 1930 a zomrel v roku 2009. Aj napriek tomu jeho videá, knihy a citáty stále pomáhajú najmä mladým ľuďom, ktorí sa snažia dosiahnuť v živote svoje maximum. Sám som počul povedať už od nejedného človeka, že Jima berie ako svojho mentora, ktorý ho svojimi radami vedie na ceste za úspechom.

A aj o tom je dnešné video. „Do the best you can“ je jedna z najznámejších teórii, citátov alebo myšlienok, ktoré hlásal. A pri tom to znie tak jednoducho. Proste robte naozaj všetko, čo môžete. Vždy choďte naplno do všetkého a čakajte na výsledky. Tie sa určite dostavia.

Tu však Jim Rohn všetkých „varuje.“ Akonáhle sa dostavia výsledky, dostaví sa aj úspech, sláva, peniaze a iné. A to je návykové. Budete toho chcieť viac a viac, a preto budete robiť stále viac. Viac pracovať na sebe, na svojich snoch a na všetkom, po čom túžite.

Viac už vám ale nebudem hovoriť, pretože by išlo o zbytočné spoilovanie všetkého, čo by ste sa mohli dozvedieť sami z daného videa. Takže prajem príjemné pozeranie.

Čo pozerať ďalej?

[Video] Blockchain navždy premení globálnu ekonomiku – Bude otvorenejší, rýchlejší a bez potreby dôvery

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.