Sandbox uzatvára nové partnerstvo – pohne to s cenou?
Sandbox uzatvára nové partnerstvo – pohne to s cenou? Zdroj: https://www.shutterstock.com/karnoff

Binance

Metaverzový projekt Sandbox uzatvára novú spoluprácu so spoločnosťou Arianne. Čo prinesie táto nová spolupráca sa dočítate v dnešnom článku.

Sandbox uzatvára novú spoluprácu

Blockchain Sandbox zameraný na sektor metaverza a NFT nedávno avizoval uzavretie novej spolupráce so spoločnosťou Arianne. Arianne je popredná Web 3.0 platforma zameraná na módne a lifestylové značky. Sandbox a Arianne spájajú sily, aby používateľom priniesli ako prví službu premosťujúcu IRL a metaverzum, a to prostredníctvom nezameniteľných tokenov (NFT).

Keďže sektor metaverza aj naďalej v roku 2022 naberá na popularite, značky sa prostredníctvom kolekcií NFT snažia svojim komunitám predstaviť a predať aj týmto spôsobom. Čoraz viac populárnejší termín „Metaverse ready“ (pripravený na metaverzum) sa logom aj v prípade väčších značiek. Arianee a Sandbox po prvýkrát uvádzajú tento koncept do života jednoduchou a bezproblémovou cestou, ktorú budú môcť značky ponúknuť svojim zákazníkom.

Čítaj tiež: Parlament EÚ schválil kontroverzné pravidlá zakazujúce anonymné kryptografické transakcie!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Arianee a Web 3.0

Toto partnerstvo zvyšuje spoločnú ambíciu Arianee a Sandbox využiť tokeny a peňaženky ako novú bránu ku skutočne omnichannelovým skúsenostiam. Od prenosných zariadení po udalosti, súkromný predaj, exkluzívne spolupráce a tak ďalej, Sandboxu a Arianee sa darí pracovať na novom vzťahu so zákazníkmi, ktorý je obohatený o personalizovaný prístup a nové služby.

Spoločnosť Arianne bola založená v roku 2018 a je vedúcou Web 3.0 platformou, ktorá poskytuje riešenia pre známe značky. Open-source protokol Arianee je založený na blockchaine a pomáha značkám nasadiť ich Web 3.0 stratégiu tak, že im umožňuje tokenizovať, distribuovať a využívať NFT na transformáciu ich vzťahov s ich komunitami. Arianee spája hlavné značky a partnerov v oblasti technológií vo svojej vízii vybudovať decentralizovaný internet. Arianee je známa svojimi najnovšími partnerstvami s Printemps, Panerai, Groupe Casino a dlhodobými partnermi Richemont group, Ba&sh, RSVP, Breitling a Paris Fashion Week.

Graf: SAND/USD. 1D.
Graf: SAND/USD. 1D. Zdroj: Tradingview

Token SAND sa v čase písania článku obchoduje za 3,37. ATH dosiahol 25. novembra a 2021 v cene 8,44. V súčasnosti je token SAND v 60-percentnom poklese od svojho ATH. Token výrazne nerastie, hoci 31. 3. dosiahol cenu 3,81, no pre korekciu na trhu klesol.

Čítaj ďalej: Ak Bitcoin udrží hladinu 48-tisíc, uvidíme nové ATH – tvrdia známi analytici

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre