ANKETA Bitcoin dnes dosiahol 18 000 $, bude do konca týždňa na historickom maxime?

1

Bitcoin sa naozaj rozhodol nechať všetkých skeptikov ďaleko vzadu a aj dnes zaznamenáva masívny rast. Ešte včera sa obchodoval za 15 850 $ a dnes už testuje 18 000 $. Za posledných 24 hodín vytvoril viac než tisíc dolárový zisk a polnoc je ešte stále relatívne ďaleko.

Prerobili ste v roku 2017 na kryptomenách? Teraz si môžete napraviť chuť!

Sme na hodnotách z konca roka 2017 a bullrun ešte len začína

Tento rast je naozaj šialený a pripomína nám koniec roka 2017, kedy sa nachádzal na rovnakých úrovniach, no nakoniec mu hladina 20 000 $ vybila zuby. Tentokrát však všetko nasvedčuje tomu, že bullrun ešte iba začína.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Bitcoin dokonca dnešným pohybom zneplatnil aj RSI divergenciu na hodinovom grafe. V krátkodobom timeframe teda má cestu hore otvorenú. Prekonal aj silnú rezistenciu, ktorú sme spomínali v tomto článku. Práve táto rezistencia Bitcoin na prelome rokov 2017/18 zastavila. Možno však ide iba o fejkový breakout.

Dosiahneme do konca týždňa historické maximum 20 000 $?

View Results

Loading ... Loading ...

Viete kto je v súčasnosti najväčším HODLerom? Možno sa tomu ťažko verí, ale inštitúcie ako banky či hedge fondy! Iba cez Grayscale Trust nahromadili viac než pol milióna BTC.

Grayscale je teraz najväčší HODLer! Neuveríte, koľko Bitcoinov už spravuje

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.