SHIB klesol o 27%. Zdroj: Shutterstock.com/Shivak Ghale

SHIB nie je žiadnou výnimkou a za posledný deň token zaznamenal prudkú korekciu tak, ako všetky ostatné highcapové mince na trhu. V prípade Shiba Inu išlo o korekciu 27 %. Napriek dlho trvajúcej korekcii a jej úspešnom ukončení, trh znovu čelí poklesu. Kde sa nachádza ďalšia nákupná zóna a kde by sa trh mohol stabilizovať?

Z krátkodobého hľadiska platí to isté, čo pre všetky mince. Musíme si počkať na zastavenie volatility a poprípade aj na vytvorenie reverzného patternu. Tým, že tento prepad vznikol iba za posledné hodiny, je naivné hovoriť o konci korekcie. Z krátkodobého hľadiska sme na prepredanosti a môže to znamenať zastavenie ceny na trhovej hladine okolo 0,00003500 $. 

SHIB/USD 4H
SHIB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Mohlo by ťa zaujímať – Shiba Inu je zalistovaná na všetkých popredných kryptomenových burzách – obnoví sa záujem investorov?

Kde má SHIB nákupnú zónu?

Z dlhodobejšieho hľadiska však cena musí vychladnúť, pretože korekcia pravdepodobne bude pokračovať. Najbližšia nákupná zóna sa nachádza na intervale od 0,00002500 $ do 0,00003000 $. Táto zóna predstavuje slušný objem historickým transakcií, čo vyplýva z predošlej sideway štruktúry, ktorá vznikla ešte v októbri.

Ak to zhrnieme, cena môže byť na krátkodobom minime, ktoré však pravdepodobne bude iba súčasťou korekčnej štruktúry, ktorá má priestor na pokračovanie. Nákupná zóna však nie je až taká vzdialená od súčasnej ceny. Bez ohľadu na to, kde korekcia skončí, musíme identifikovať rastúce minimá a následne aj maximá.

Prečítaj si tiež – Adopcia Shiba Inu pokračuje? Americký retailový obchod bude akceptovať platby pomocou SHIB!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance