ltc je možno na dne
ltc je možno na dne. Zdroj: Shutterstock.com/Blue Planet Studio

LTC sa nachádza na hlavnom dlhodobom supporte, kde cena zareagovala krátkodobým dvojitým dnom. Reverzia trendu však stále nenastala. Napriek odrazu cena stále môže v korekčnej štruktúre pokračovať. Na druhej strane však môže vytvoriť sideway štruktúru, ktorá bude slúžiť ako nákupná zóna.

Cena sa pokúša potvrdiť reverzný pattern 123 bottom formation. Zatiaľ ale posledné maximum v bode 2 neprekonala, a preto sme krátkodobo sidweway. Ak by sa cene podarilo potvrdiť tento pattern, aj tak by išlo iba o krátkodobý rastúci leg. Tento pattern totiž nie je dlhodobý, ale iba krátkodobý. Rastúci leg, ktorý by po ňom vznikol, by mohol byť iba súčasťou korekcie.

LTC/USD 4H
LTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Analýza BTC – cena je späť nad 50 000 $. Kde sa môže zastaviť súčasný rast?

LTC je možno na dlhodobom dne

Najbližšia rezistencia sa nachádza na hladine 180 $. Ďalšia kľúčová rezistencia je na hladine 200 $, kde sa nachádza aj point of control. Celkovo oblasť 180 $ až 200 $ je silnou zónou, kde v minulosti vznikol vysoký počet transakcií. Čo by však pre cenu znamenalo, keby korekcia pokračovala?

Na hladine 140 $ nielenže vzniklo krátkodobé dvojité dno, ale aj dlhodobé. To znamená, že ak by cena spadla pod túto úroveň, hľadala by novú nákupnú zónu. Ďalšou oblasťou by mohlo byť pásmo okolo 130 $. Z krátkodobého hľadiska však cena dosiahla nedávno obrovskú prepredanosť, ktorá môže znamenať dno.

Mohlo by ťa zaujímať – Litecoin (LTC) je odteraz akceptovaný všade tam, kde je akceptovaná VISA!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance