Ethereum

Ethereum zrejme čoskoro naskočí na výraznú býčiu vlnu, ktorá ho môže vystreliť až na 3 000 USD. Dokazuje to tzv. Falling wedge pattern, ktorý sa blíži do finálnej fázy a taktiež pozitívne správy od spoločnosti Amazon.

Správa o tom, že Amazon začne prijímať platby v BTC bola podrobnejšie opísaná v našom článku, ktorý si môžete prečítať tu: Amazon bude prijímať platby v BTC ešte tento rok! Okrem toho pracuje aj na vlastnej kryptomene

Ethereum čoskoro uvidíme na 3k

Po správe od spoločnosti Amazon sa pár ETH/USD vyšplhal na intradenné maximum 2 390 USD, čím dosiahol najvyššiu úroveň od 8.júla. Posledné lokálne minimum v prípade ETH bolo na úrovni 1 720 USD, čo aktuálne predstavuje nárast o takmer 40%. Tento stav sa náramne podobá situácií medzi obdobím od 22.júna až do 7.júla, kedy ETH zaznamenalo taktiež odraz až 40% .

Lokálne minimá ETH. Zdroj: TradingView
Lokálne minimá ETH. Zdroj: TradingView

Ethereum sa teda dokázalo dva krát odraziť od regiónu 1 700 USD, pri čom prišiel okamžitý nárast. Podľa analytika Jonnyho Moea je to jasný ukazovateľ známeho patternu.

Môže Vás zaujímať: Je čas posunúť Ethereum na vyššiu úroveň – tvrdí Vitalik Buterin

StormGain

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Býčia nálada zosilňuje

Ak sa pozrieme na detaily patternu ETH tak môžeme vidieť, že sa nám jasne vytvorili po sebe nasledujúce lokálne minimá na úrovni 1 700 USD. Rezistenia sa nachádza na úrovni  2 390 USD, očakáva sa teda, že príde významný rast o priližne 690 USD. Tým pádom sa Ethereum dostane na psychologickú úroveň 3 000 USD. Ak bude táto zóna otestovaná ako support, nič nám už nebude brániť v ceste za novým ATH.

Ďalší býčí pattern

Ďalším predpokladom nárastu ETH predznamenáva aj veľmi známy pattern, ktorí skúsením traderom zrejme nie je nutné predstavovať. Ide o tzv. Falling wedge pattern, ktorý sa aktuálne nachádza vo svojom finálom vyústení.

Falling wedge pattern. Zdroj: CoinTelegraph/TradingView
Falling wedge pattern. Zdroj: CoinTelegraph/TradingView

Ak príde ku prelomeniu hornej línie patternu, ktorá bude otestovaná, tak s najväčšou pravdepodobnosťou sa ETH odrazí až na úroveň  3 250 USD.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.