[Analýza] BTC/USD – Len konsolidujme, ten výstrel potom bude ešte väčší!

0

Bitcoin cez víkend vystrelil z Point of Control 8 000 USD na nové high svojho býčieho trendu, a to konkrétne na cenu 9 300 USD. Aktuálne na vrchole pár dní konsoliduje a necháva pohybové indikátory na ďalšiu rallye maximálne vychladnúť.

4h BTC/USD – BitMEX

Na grafe Bitcoinu si môžeš všimnúť veľmi široký kanál, ktorý má rozpätie takmer 2 000 USD, a Bitcoin sa v ňom pekne vlní. Shortové vlny sú často vysupportované s veľkými objemami nákupných príkazov. Naopak, rastové vlny majú nižšie rozpätie amplitúdy a sú viac priamočiare. Nikto jednoducho nepredáva a trh pomaly rastie.

Variant 1: Výstrel na 10 000 USD bez konsolidácie

Opäť tu vidíme situáciu, keď Bitcoin konsoliduje na vrchole bez väčšej korekcie. Ak whales teraz pustí roboty, musí naakumulovať dosť kapitálu. V tomto prípade si myslím, že by sme mohli ísť s výstrelom niekam k hornej hrane kanála, teda 10 000 USD. Trh by nemal mať väčšiu silu, pokiaľ nepríde FOMO.

Variant 2: Výstrel na 12 000 USD s konsolidáciou na 8 400 USD

Tento variant sa mi páči viac, pretože by Bitcoin urobil zdravšiu korekciu a pripravil si energiu na poriadnu šou, ktorá nakoniec nemusí skončiť ani na 12 000 USD. Navyše by pohybové indikátory na 4hodinovom a hodinovom grafe spadli do prepredanej úrovne. Vzostup Libry by tomu potom mohol veľmi napomôcť.

Viete, že Facebook dnes vydal whitepaper svojej novej kryptomeny Libra? Viac informácií nájdete tu.

Páči sa vám táto analýza? Volám sa Ján Čuraj a som hlavný analytik spoločnosti Crypto Kingdom. Tu si môžete stiahnuť môj e-book (nielen) o kryptomenách a obchodovaní. Je to ZDARMA.

Spojili sme sa s Trading11, aby sme vám priniesli náš špeciálny spoločný produkt. Získajte najkvalitnejšie signály a analýzy teraz v špeciálnej akcii, pri ktorej dostanete dva mesiace ZDARMA. My a naši zákazníci stabilne zarábame 20% mesačne oproti Bitcoinu!

stránka produktu s viac informáciami tu

Parabolické FOMO

Musíme si dať pozor na oblasť, ktorá sa nachádza nad 12 000 USD, kde absolútne chýbajú historické objemy na objednávkach a trh môže rešpektovať parabolickú krivku z roku 2017. Hoci si myslím, že je ešte skoro na túto situáciu.

Denní graf bitcoinu

Záver: 8 400 limit buy

Naozaj netuším, či pred aktuálnym výstrelom dôjdeme na 8 400 USD. Ak áno, budem silno nakupovať cez páku na Bitmexe. Ďalšiu akumuláciu očakávam po bitcoinovom rallye a následnej korekcii, kde verím v otestovanie novej Point of Control na 8 000 USD.

Čo čítať ďalej?

Akcia skončila, Bitcoin je na novom High – Čaká nás veľmi zaujímavé a volatilné leto!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre