trading11 k-mag crypto kingdom clenstvo

Trh s kryptomenami v posledných týždňoch vyzeral všelijako, ale tlak býkov je očividne príliš vysoký. Pri pohľade na weekly graf je jasné, že Bitcoin ešte nepovedal posledné slovo a dosiahnutie 10 000 $ je iba otázkou času. Máme dôvod veriť, že pokiaľ úspešne prekonáme túto hladinu, pre veľa ľudí to bude silný impulz k nákupu, podobne, ako tomu bolo v roku 2017. Nehovoriac o mainstreamových médiách, ktoré určite nezabudnú všade roztrúbiť, že Bitcoin je späť a už zase stojí 10 000 $. To do trhu dostane množstvo nových ľudí, ktorí budú hladní po profitoch a cenu BTC vyženú ešte vyššie. Bez problémov aj na nové ATH.

Aj graf Bitcoinu sa podobá na ten z roku 2017. Jasné stúpanie prerušené sériou menších korekcií a následných konsolidácií. Celkovo však krásne stúpame a ak si do grafu nakreslíme trochu plošší profil paraboly, ani ten exponenciálny rast ešte neskončil.

Ale tak… Dajte mi dostatok bodov v priestore a nakreslím vám delfína…

Koľko ste tento rok zarobili na kryptomenách?

Jednoduchá otázka. Zarobili ste niečo? Chytili ste 400% rast Litecoinu, 600 % rallye Binance Coinu alebo prekvapivý 500% rast Bitcoin Cashu? Spravili ste aspoň tých 200% na samotnom Bitcoine? Alebo aspoň 100%?

Je to ťažké. Aj v býčom trhu rozhodne nie je jednoduché vytvoriť zisk. Stále platí, že obchodovanie je hra s nulovou výslednicou. A každý rast skôr či neskôr nasleduje prepad, počas ktorého môžete veľmi ľahko prísť o tých “pár” percent, ktoré ste získali v uptrende. Aby ste zdvojnásobili vaše peniaze, váš coin musí vyrásť o 100%. Ale stačí 50% prepad aje to preč.

Faktom je, že každý veľký pohyb, či už hore alebo dole, so sebou prináša obrovskú príležitosť. Dnes už nie je problém shortovať kryptomeny a zarábať na ich prepadoch. Dobrý money a risk management vám zase zaistia, že neprerobíte. Stačí si osvojiť zopár základných techník tradingu, spraviť dostatočné množstvo obchodov (30-50 mesačne) a bez ohľadu na pohyby trhu budete na konci mesiaca v zisku.

Voľný čas vs. zisky na burze

Takéto obchodovanie si však vyžaduje čas. Veľa našich čitateľov má full-time alebo aspoň part-time job. To je veľký žrút času, no zároveň aj akási forma istoty, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Na druhej strane, byť závislý na človeku / firme, ktorá vás pošle preč v momente, keď prestanete byť profitabilný, neznie práve najlepšie.

My na Trading11 sa obchodníkom snažme pomáhať už takmer rok a pol. Denne publikujeme množstvo analýz a updatov altcoinov a v posledných mesiacoch sme pridali aj videá. Snažíme sa nie len analyzovať coiny, ale hlavne vzdelávať našich čitateľov. Ukázať im, ako myslí skutočný obchodník a čo si všímať.

Našu prácu ste mohli v priebehu minulého týždňa sledovať zdarma. Vrámci akcie Týždeň Tradingu nás prišlo navštíviť viac než 5000 ľudí. Sme za to veľmi vďační. Všetky analýzy, ktoré boli publikované, ostávajú aj naďalej zadarmo. Nové analýzy budú od dnešného dňa ďalej štandardne platené.

Možnosť č.2 – Analýzy + Signály

Jedna vec, ktorú na Trading11 nerobíme radi sú signály. Ak sa riadite signálmi, zvádza to k tomu, že prestanete sami premýšľať nad trhom, snažiť sa ho pochopiť a nevytvoríte si ani vlastnú stratégiu.

Na druhej strane, prečo nevyužiť signály, ktoré sú dlhodobo ziskové a pred troma týždňami dostali brutálny boost? Už dávnejšie sme sa spojili so spoločnosťou Crypto Kingdom, aby sme vám priniesli možnosť odberať naše analýzy a získať k tomu aj kvalitné signály.

Prečo Crypto Kingdom?

Crypto Kingdom sme vybrali preto, lebo sú ďaleka najlepší a po nedávnej fúzii s Mike Crypto Group (MCG) už naozaj nemajú konkurenciu. S priemernou ziskovosťou 20,1% mesačne (oproti Bitcoinu, ktorý v týchto mesiacoch robil ďalších 30-50%) sa môže pochváliť iba málokto.

Špeciálna akcia

Nakoniec tu pre vás máme ešte jednu akciu. S Crypto Kingdom sme vytvorili spoločný produkt, vrámci ktorého získate naše analýzy a CK signály za jednotnú cenu. Keďže očakávame, že krypto-boom bude pokračovať, rozhodli sme sa vytvoriť pre vás zaujímavú zľavu.

2 mesiace signálov a analýz ZDARMA

Zaplaťte za 4 mesiace a ďalšie dva máte ZDARMA! Budete tak mať skvelý prehľad o trhu a zisk vďaka signálom.

Čo môžete očakávať?

Píše Ján Čuraj, hlavný analytik Crypto Kingdom:

Podle posledního průzkumu výsledků našich členů se jejich profitabilita pohybuje mezi 10-20 % podle zkušeností členů a jejich preciznosti v obchodech. Tyto výsledky mají začátečníci, kterých máme v Crypto Kingdom většinu.

https://prnt.sc/o1pi1j

https://prnt.sc/o1pi7f

Někteří naši členové dokonce dosáhli i lepších výsledků než my!

https://prnt.sc/o1piqi

Po tom co se Crypto Kingdom spojilo na signály s MCG dostáváme denně pozitivní reference od našich členů skrze všechny sociální sítě. Ani zde nejde všechny vypsat a my jsme za to velmi vděční! Některé reference můžeš vidět u našich youtube videí!

https://youtu.be/brQJzxF4QYs

https://youtu.be/oeqHj2Nz6pQ

https://youtu.be/oeqHj2Nz6pQ

Nyní má Crypto Kingdom signály, kde jsou naši členové maximálně spokojeni!

Spoločné členstvo Signály + Analýzy 4+2 si môžete kúpiť cez tento odkaz.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance