BTC pokračuje v rastúcom trende
BTC pokračuje v rastúcom trende. Zdroj: Shutterstock.com/Pro Aerial Master

BTC vytvoril lokálne maximum na hodnote 57 850 $ a krátkodobo stagnuje. Objemy taktiež strácajú na sile a klesajú. Kľúčové bude sledovať, či sa cene podarí udržať MA21 a trend bude pokračovať. Posledný rast totiž nebol taký výrazný, a preto je možné, že sa blížime k maximu, po ktorom bude nasledovať korekčná štruktúra.

Bitcoin nebol pri poslednom raste podporený objemami a ani samotná cena nevytvorila silnejší rast ako ten predošlý. Teraz budeme sledovať support MA21, ktorý je v čase písania článku 55 746 $. Následne sa support nachádza na predošlom maxime 53 000 $ a na 51 000 $, kde sa nachádza predchádzajúca rezistencia z maxím od ATH a môže teraz poslúžiť ako support.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš aj sám naučiť a sám robiť v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň sú súčasťou členstva aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – odraz od MA21 úspešný, smerujeme na 59 000 $

BTC pokračuje v raste, ale maximum sa blíži

RSI z krátkodobého hľadiska prerazilo negatívnu divergenciu a vytvorilo vyššie lokálne maximum. Podľa RSI je teda ešte priestor na ďalší rast. Target, ktorý sledujeme posledné 3 dni, je stále na hladine 59 000 $. Táto hodnota predstavuje predošlé maximum, ktoré vzniklo pod ATH. Je potrebné následne očakávať aj korekčnú štruktúru, keďže sa nachádzame už na piatej vlne v rámci trendu.

Ak cena bude mierne rásť a objemy s RSI už taktiež veľmi nenarastú, tak je to jasným znakom oslabenia trendu. V tom prípade možno očakávať korekciu, no zatiaľ to nie je potvrdené a krátkodobo cena môže ísť ešte do rastúceho trendu.

Mohlo by ťa zaujímať – Napriek rastu ceny záujem o BTC ostáva podľa Google Trends nízky

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre