BTC Bitcoin analýza. Zdroj: SHutterstock/Marko Aliaksandr
BTC Bitcoin analýza. Zdroj: SHutterstock/Marko Aliaksandr

Bullish jazda na kryptomenovom trhu aj naďalej pokračuje. Bitcoin dnes znovu zlomil nedávne maximum a dostal sa po dlhšej dobe veľmi blízko k historickému maximu. Aktuálne najväčšiu kryptomenu od dosiahnutia historicky najvyššej hodnoty delí už iba 10 %.

V minulosti sme na trhu videli aj väčšie pohyby. To znamená, že môže to byť otázka hodín, kým sa Bitoin dostane na najvyššie hodnoty. Pri takto rozbehnutom trende, v akom je od leta, je pomerne dosť reálne, že maximum bude atakovať už možno aj tento týždeň.

Bitcoin ide na ATH
Bitcoin ide na ATH, zdroj: tradingview.com

Bitcoin je 11 dní bez korekcie

Čo možno považovať za mierne negatívny faktor, je, že za posledných 11 dní na BTC nebola žiadna korekcia. Najväčší prepad na grafe sa udial približne 7. 10. 2011 a aj to iba o 5 %. Ako to už býva bežné na kryptomenovom markete, tak po veľkom raste prichádza náhly a veľmi rýchly pád. Preto treba počítať aj s rizikami obchodovania s kryptomenami.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Rastie aj Ethereum

Ethereum rovnako rastie
Ethereum rovnako rastie, zdroj: tradingview.com

Podobne ako Bitcoin, rastie aj druhá najväčšia kryptomena. Ethereum aktuálne delí od ATH rovnako približne 10 %. Posledné dni však Bitcoin rastie výrazne rýchlejšie ako Ethereum.

Prečítaj si aj ďalší článok: TOP 3 kryptomeny s potenciálom urobiť veľké zhodnotenie do konca roka

Pozri si aj analýzu na BTC

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre