ALTSEASON – TOP 5 coinov ktoré ste mali nakupovať – Až 450% zisky!!!

0

Bitcoin nás už unudil k smrti a traderi si potrebujú zarobiť na dovolenky, takže začali presúvať svoj kapitál do zaujímavých altov. A takzačala letná altseason 2020. Už druhá v tomto roku! Minulý týždeň ju začalo Cardano, Dogecoin a čiastočne aj XRP. Tentokrát sa však vyznamenali úplne iné kryptomeny. V tomto článku nájdete desať najziskovejších coinov za posledný týždeň.

Disclaimer/ Tento článok slúži na vytvorenie prehľadu o trhu s kryptomenami. Neberte ho teda ako radu na nákup i predaj kryptomien. Za prípadné straty na burze nenesieme zodpovednosť.

Viete že všetky tieto kryptomeny sa dajú obchodovať aj anonymne? Tu sú TOP 3 burzy bez potreby KYC! Poznáte ich?

Chainlink (LINK)

Chainlink graf

Web cointelegraph označil Chainlink za Teslu  vo svete kryptomien. Tento coin neohrozene pokračuje v raste a za posledných sedem dní vytvoril zhodnotenie takmer 30%. Ak ste stavili na tohto koňa, určite si teraz pochvaľujete.

Bude však Chainlink v tomto tempe pokračovať aj budúci týždeň? To je otázka za milión! Dnes večer na tomto webe publikujeme analýzu tohto coinu a pozrieme sa naň zblízka. Nenechajte si to ujsť a sledujte nás na facebooku!

Tezos (XTZ)

Tezos graf

Tezos je jeden z tých zvláštnych coinov, ktorých hodnota neustále rastie. Bolo tomu tak aj v minulosti keď bol Bitcoin v downtrende a teraz sa to rozhodne nezmenilo. Tezos je momentálne v rebríčku na 13. mieste a svojím majiteľom spravil krásne zhodnotenie 18%.

Ak bude Bitcoin naďalej stagnovať, altseason pravdepodobne potrvá ešte niekoľko týždňov a Tezos má rozhodne priestor na ďalší rast. Do marcového high mu chýba ešte 30%! Navyše, Tezos (XTZ) teraz môžete obchodovať aj na burze Coinbase. Návod na používanie nájdete tu (desktop, mobil).

Ontology (ONT)

Ontology graf

Ontology je jeden z projektov, ktoré majú veľký potenciál a v minulosti to bol veľmi populárny coin. Zdá sa, že ešte stále je v povedomí traderov, pretože za posledných sedem dní spravil zhodnotenie takmer 17%.

ONT tak pokračuje v UPtrende, ktorý začal už v marci. Toto zhodnotenie je síce o niečo vyššie než obyčajne, no nejde o nič svetoborné. ONT ešte rozhodne má potenciál.

ANALÝZA drahých kovov (zlato a striebro) – Historický okamih pre drahé kovy!

Aave (LEND)

Aave graf

Aave je úspešný DeFi protokol, ktorý využil rallye na DeFi trhu a zároveň altseason, aby vytvoril jeden z najzaujímavejších profitov tohto týždňa (a nie len tohto týždňa). O tomto coine ešte určite budete počuť. V rebríčku defipulse je momentálne na štvrtom mieste a podľa coinmarketcapu spravil 33% profit.

Aave svoje rallye začal už v júni a odvtedy spravil zhodnotenie o viac než 500%. Je však otázne, ako dlho ešte vydrží v tomto parabolickom raste. Snáď dovtedy, kým Bitcoin nespraví veľký pohyb?

NÁZOR – Bitcoin nemôže znova padnúť a tu sú dôvody!

Aurora (AOA)

Aurora graf

Nakoniec ešte spomenieme kryptomenu, o ktorej ste pravdepodobne nepočuli. Ide s najväčšou pravdepodobnosťou o obyčajný pump-n-dump shitcoin. Prečo teda o ňom píšeme? Nuž, pozrite sa na graf a bude vám to jasné.

Aurora v pondelok vystrelila o 1500%, čo sa len tak nevidí. Následne však padla a v ďalších dňoch už iba „mierne“ rástla. Mierne? No, môže sa to tak zdať, pretože pondelkový pohyb bol naozaj obrovský. Ak by ste však Auroru kúpili v utorok, teda po pumpe, aj tak by ste si odniesli príjemný zisk 50%, čím AOA predbieha všetky kryptomeny spomenuté v tomto článku.

Auroru môžete obchodovať napríklad na burze KuCoin. Návod nájdete tu.

Záver – Buďte opatrní a dajte si pozor na chamtivosť!

Chcete sa zúčastniť letnej altseason? Nech sa páči, dvere mát otvorené. Množstvo altcoinov ešte stále nezaznamenalo svoju pumpu. Napríklad taký Bitcoin SV je podozrivo ticho. Ani Litecoin či BNB ešte neurobili žiadny rozruch. V žiadnom prípade však neinvestujte naslepo, pretože až sa zobudí Bitcoin, bude zle.

Ak sa rozhodnete niečo nakúpiť, použite stoploss a skúste sa vyhnúť kryptomenám, ktoré už majú pumpu za sebou. Obchodujte na bezpečnej burze a nenechajte sa okradnúť! My odporúčame burzu Binance, kde môžete obchodovať aj bez KYC.

A ak si kryptomenami nie ste istí a nechcete ísť do rizika, pripomíname, že trh so vzácnymi kovmi zažíva historické okamihy. Tu sú tri drahé kovy s väčším rastovým potenciálom, ako samotné zlato!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre