NÁZOR – Bitcoin nemôže znova padnúť a tu sú dôvody!

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Ak teraz sledujete kryptomeny, iste vám zaujíma, kedy príde ďalší veľký pohyb Bitcoinu. Nateraz sme sa dočkali menšej altseason počas ktorej niektoré altcoiny spravili zisky vo výške stoviek percent. To je spôsobené dlhodobou stagnáciou Bitcoinu. Traderi sa začínajú zameriavať na menšie kryptomeny. Ale čo kráľ kryptomien? Padne už konečne alebo sa dočkáme breakoutu smerom hore?

Ťažko povedať… O možnom prieraze supportu či rezistencie sa špekuluje už viac než dva mesiace, no zatiaľ sa nič nedeje. Bitcoin sa drží v zužujúcom sa obchodnom kanále ktorý začína pripomínať trojuholník. Situácia na trhu naznačuje, že čoskoro by sme sa mohli dočkať zaujímavejšieho pohybu, no to sa o Bitcoine hovorí už niekoľko týždňov.

1D BTC/USD - Bitstamp

VAROVANIE: Tento článok vyjadruje môj osobný názor. Nepovažujte ho za finančnú radu alebo signál na nákup i predaj. Iba niečo na zamyslenie.

Tiež odporúčam prečítať:

Žiadny veľký dump pre Bitcoin

Bitcoin sa momentálne nachádza v náročnej situácii. Na burze CME inštitúcie budujú obrovský short, ktorý už teraz presiahol dve miliardy dolárov a na ďalších veľkých obchodných platformách vznikajú veľké sell wally. Problémom môže byť BitMEX, kde je tesne nad aktuálnou cenou 150-miliónová stena a aby Bitcoin mohol ďalej rásť, musí ju preraziť.

To dáva zmysel. Veľkí hráči sa pozerajú na rast, ktorý Bitcoin predviedol od marca a čakajú na nejakú väčšiu korekciu.

Preto si ja osobne myslím, že tak skoro hore nepôjdeme. Trh sa najprv musí vysporiadať s týmto tlakom medveďov a často platí, že ak to nejde hore, musí to ísť dole. I keď iba dočasne a nie príliš nízko. Prečo?

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Odporúčame rezervovať si Binance Card – Ako ju získať, používať, koľko stojí a výška poplatkov? Trvá to iba pol minúty!

Mám na vás otázku:

Čo by ste robili ak by Bitcoin klesol na 6500 $

Tento dlhodobý support sa rokmi osvedčil ako skvelá hladina na nákup. Vie o tom každý. A každý nakupoval aj naposledy keď Bitcoin poriadne padol. Kúpili by ste ho za túto cenu znova? A čo ďalšie veľké kryptomeny ako Ethereum, BNB alebo Litecoin?

Väčšina ľudí, ktorí sa zaujímajú o kryptomeny čakajú na korekciu a keď príde okamžite začnú nakupovať. Po halvingu to v kľude môže byť posledná šanca na lacný nákup pred tým, než Bitcoin v jeseni 2020 naposledy prekoná 10 000 $.

A to je dôvod, prečo neverím v nejaký veľký dump. Čaká naň každý, každý chce nakupovať. A preto to nepríde. Tak ako vždy…

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre