Analýza altcoinu LINK – Zopakuje sa 500 % cenový nárast, alebo príde pokles?

0

Zatiaľ, čo Bitcoin už takmer 3 mesiace konsoliduje, tak altcoiny sa dali do pohybu. Niektoré urobili viac ako 400 % zhodnotenie, iné zasa prevažne konsolidujú na dne. Budú na trhu pokračovať podobné pumpy, aké mali LINK, ADA a VET, alebo je na rade korekcia?

LINK – Je len na začiatku bullish cesty?

O altcoine LINK by som si dovolil tvrdiť, že prekvapil. Ešte pred rokom táto kryptomena nebola ničím výnimočná a ani projekt okolo tohto altcoinu nebol zas tak očarujúci. Tvrdá snaha developerského a marketingového tímu však len za necelých rok z tohoto projektu urobili hviezdu.

Prečítaj si aj: Analýza indexov Nasdaq a S&P 500 – Aktuálny týždeň červený, bude to pokračovať?

Od svojho lokálneho dna urobil LINK v priebehu niekoľkých týždňov viac ako 500 % zhodnotenie. Bude pokračovať v raste, alebo príde pokles? Po pravde v súčasnosti je už pomerne neskoro vstupovať do trhu. Rast samozrejme môže pokračovať, ale v prvom rade by som sa počas nasledujúcich týždňov pripravil skôr na korekčný pohyb. Nevylučujem ani pokles späť na 4 USD. Jednoducho žiadne aktívum bez štandardného cenového vývoja, čiže korekcie nemôže rásť donekonečna. Ani v roku 2017 sme na trhu nevideli cenový vývoj bez retracementu. Altcoiny rástli pomaly, počas celého roka.

Analýza, Analýza altcoinu LINK – Zopakuje sa 500 % cenový nárast, alebo príde pokles?

Ako najpravdepodobnejší scenár podľa môjho názoru bude pomalý pokles až na 5 USD, kde je silný support. Od tejto úrovne by sa mohol LINK odraziť a my si môžeme nakúpiť. Ak by sa po odraze dostal späť na svoje ATH, už len to máme takmer 100 % zhodnotenie.

Autorom týchto analýz je Ľuboš z projektu Bitcoin Skupina. Spojili sme sa s trading11.com a vytvorili spoločné členstvo, ktoré v oblasti obchodovania na burze nemá na česko-slovenskej scéne konkurenciu. Viac informácií získaš na tomto odkaze.

Využite 20 % zľavu na kurz v predpredaji a skombinujte ju s týmto zľavovým kupónom.

VST25

Tento kupón má desať použití
ZĽAVA 25%
na všetky produkty v našej Vysokej Škole Tradingu
platí na ČLENSTVO aj KURZ

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre