Bitcoin ide na maximum
Bitcoin ide na maximum, zdroj: shutterstock.com/Autor: Vladimir Kazakov

Bitcoin sa po negatívnom lete znovu prebúdza a vracia do bullish trendu. Posledný rast sa veľmi podobá tomu, aký sme videli presne v rovnakom období počas minulého roka. Vtedy Bitcoin ako nôž maslom prerazil všetky dôležité zóny a dostal sa na maximum.

Bitcoin je silne bullish

Bitcoin ide na ATH
Bitcoin ide na ATH, zdroj: coinmarketcap.com

Ani septembrový efekt, ktorý sa vyznačuje poklesom na trhoch, nezastavil Bitcoin v raste. Namiesto tradičného jesenného poklesu sme na grafe mohli vidieť lokálnu korekciu. Následne ale do 2 týždňov Bitcoin celý pokles vymazal a dnes sa po takmer 6 mesiacoch opäť priblížil na úroveň nového ATH.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Približne rovnakým tempom posledné dni rástli aj ostatné známe kryptomeny. Ethereum je napríklad iba 20 % od historického maxima. Pri ďalšom podobnom raste to môže byť otázka niekoľkých hodín a obidve najznámejšie kryptomeny sa dostanú na rekordne vysokú hodnotu.

Ethereum ide na ATH
Ethereum ide na ATH, zdroj: coinmarketcap.com

V prípade prerazenia aktuálne historicky najdôležitejšej rezistencie na 60 000 USD nemusí byť žiaden problém pokračovať v tomto veľkom raste a za niekoľko mesiacov, prípadne aj týždňov sa dostať na 100 000 USD. Uvidíme, čím nás najznámejšia kryptomena prekvapí tentokrát.

Prečítaj si aj: BTC je oficiálne najziskovejším aktívom v roku 2021

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre