Bitcoin môže potvrdiť obrat
Bitcoin môže potvrdiť obrat. Zdroj: Shutterstock.com/Mmaxer

Bitcoin si naďalej drží dôležitú úroveň ceny, no investori stále váhajú. Skúsený obchodník Tone Vays si myslí, že existuje až 98 % pravdepodobnosť, že sa vlajková kryptomena odrazí od určitých hladín a začne opäť rásť.

Bitcoin sfinalizuje obrat

Skúsený obchodník a analytik Tone Vays očakáva, že sa čoskoro potvrdí obrat na trhu s kryptomenami, ktorý bude viesť Bitcoin. Tento scenár je pravdepodobný až na 98 %. O túto predpoveď sa podelil vo svojej relácii na YouTube. Dôjde tak dokonca roka k obratu a ukončeniu dlhodobého klesajúceho trendu?

Vays v tom má jasno. Nákupcovia Bitcoinu musia zabrať tak, aby dokázali cenu vystreliť na swingové maximum a ideálne čo najskôr. Ak sa tak stane, Bitcoin má veľkú šancu, ktorá by ho mohla vystreliť ešte vyššie.

Chcem vidieť pohyb tesne pod 23 000 dolárov. Ak dôjde k odmietnutiu, musíme pri odmietnutí udržať 19 000 dolárov a potom sa musíme vrátiť a začať bojovať o prelomenie úrovne 23 000 dolárov. Ak sa to stane, mám až 98 % istotu, že dôjde k obratu a ukončeniu korekcie,“ uviedol Vays.

Prečítaj si tiež: Kult osobnosti sa skončil! Známe osobnosti už nedokážu ovplyvňovať trh s kryptomenami

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Tone Vays sa dostal do povedomia kryptomenovej komunity v roku 2018, keď takmer dokonale predpovedal kolaps BTC. Tento prípad môže nastať aj teraz, ale je to nepravdepodobné.

Ďalším scenárom môže byť prepad na úroveň 11 000 dolárov alebo nižšie. Verím, že práve v tomto prípade by sa býčí trh začal prakticky okamžite. Jednoducho neverím tomu, že by Bitcoin mohol padnúť ešte nižšie. Takže toto sú moje dva konečné scenáre,“ dodal na záver obchodník.

Investori by preto mali sledovať buď prepad na úroveň 11 000 dolárov, kde nastane okamžite zmena trendu, alebo prelomenie úrovne okolo 23 000 dolárov. Ktorý zo scenárov je podľa vás pravdepodobnejší? Podeľte sa o svoj názor v komentári.

Čítaj tiež: Graf na dnes: Polygon by nemal uniknúť pozornosti investorov