Adam Back – Bitcoin dosiahne 100 000 $ rýchlejšie, než si myslíme + ANKETA

BITmarkets BITmarkets

Bitcoin za 100 000 $ – V súčasnosti sa to javí ako takmer nedosiahnuteľná méta, no zdanie môže klamať. Adam Back na svojom Twitteri polemizoval, či Bitcoin má potenciál na eventuálne prekonanie tejto magickej hranice. Tvrdí, že to príde skôr, než väčšina ľudí očakáva.

“Ešte pred v roku 2016 málokto očakával, že Bitcoin prekoná 1000 $ a 10 000 $ znelo šialene. Nakoniec však obe hranice prekonal s ľahkosťou.”

Adam Back sa vo svojich vyjadreniach opiera okrem iného aj o stále sa zrýchľujúcu infláciu dolára. Pri súčasnom tempe uvoľňovania tejto meny do ekonomiky postačí, ak si Bitcoin udrží súčasnú „reálnu” hodnotu a jeho rast voči doláru bude nezastaviteľný.

Aj EOS však vyzerá chrumkavo. Práve prešiel najväčšou aktualizáciou od júna 2018. Všetko čo o nej potrebujete vedieť nájdete v tomto článku:

>>>Block.One predstavuje EOS 2.0 – všetko čo potrebujete vedieť<<<

Fundamenty Bitcoinu ukazujú UP

S najväčšou pravdepodobnosťou však „reálna” hodnota Bitcoinu bude pokračovať vo vzostupe. Z tohto digitálneho aktíva sa pomaly, ale isto stáva bezpečný prístav pre investorov. Počas nedávnej Iránskej krízy išiel hore spolu so zlatom, ropou a ďalšími bezpečnými aktívami.

Navyše, už o niekoľko mesiacov dôjde k halvingu odmien za ťažbu. Denne sa tak do obehu uvoľní už iba 900 BTC, čo zníži infláciu tejto kryptomeny a vytvorí to ďalší rastový impulz. Nehovoriac o hype, ktorý sa okolo halvingu vytvára už teraz.

Držíte Litecoin? Nie ste sami! Väčšina LTC sa nepohla už viac ako rok a to nie je dobre

Bitcoin a starý svet financií

Zlepšuje sa aj podpora Bitcoinu zo strany regulovaných búrz. Bakkt v minulom roku spustil BTC futures kontrakty kryté fyzickými Bitcoinmi a CME dnes spúšťa options kontrakty na svoj vlastný BTC futures produkt. Vytvára sa tak stále lepšie prostredie pre inštitúcie a veľké hedge fondy z Wall Street, ktoré majú záujem o obchodovanie Bitcoinu.

Kedy nakoniec Bitcoin prekoná 100 000 $ nevie nikto, no je viac než pravdepodobné, že k tomu eventuálne dôjde. Niektoré predikcie ho tam posielajú už v roku 2021. Spoliehať sa na predikcie je však hlúposť. Radšej sa na to opýtame vás!

Má podľa vás Nikola šancu na úspech alebo je to jeden veľký podvod?

Loading ... Loading ...

BitLink ožíva

Opäť sme začali prispievať na náš YouTube kanál. pozrite si najnovšiu VIDEO analýzu a nezabudnite sa prihlásiť na odber!

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI