Kryptomena ktorá rastie
Kryptomena ktorá rastie, zdroj: Autor: Filmhouse

Počas tohto bull marketu prakticky každá kryptomena rastie. Neraz dokonca aj taká, za ktorou stoji pochybná firma. Tento fenomén sa často označuje ako bublina. Nemožno však hádzať všetky kryptomeny do jedného vreca. Nachádzame sa v bubline?

Bublina na trhu sama o sebe neoznačuje nič zlé. Ide o cenový vývoj, keď všetko, čo sa dá obchodovať, urobí veľké zhodnotenie a po niekoľkých rokoch iba tie najlepšie projekty reálne zostanú. Ostatné buď úplne skolabujú, alebo jednoducho skončia. Už dávno nie je pravda, že Bitcoin alebo Ethereum sa nachádzajú v bubline a spadnú na nulu. Rovnako to platí aj pre ďalšie skvelé projekty ako napríklad Binance, Litecoin alebo Cardano. Samozrejme, stať sa môže čokoľvek, ale je veľmi mala pravdepodobnosť veľkého poklesu a konca týchto kryptomien. Na trhu sa ale stále nachádza veľmi veľa potenciálnych mincí, za ktorými stoja veľmi šikovní ľudia a projekty, v ktorých sa stále pracuje na vývoji. V dnešnom článku sa pozrieme na 5 zaujímavých mincí, ktoré majú potenciál urobiť veľké zhodnotenie.

dYdX – nová kryptomena

Ja osobne beriem každú novú kryptomenu ako veľmi špekulatívnu. V prípade dYdX je to trochu inak. Táto minca si ešte pred zalistovaním na burzu vybudovala veľmi kvalitný produkt, ktorý používa každý deň stále viac a viac ľudí. Cieľom dYdX je priniesť používateľom po celom svete decentralizovaný spôsob obchodovania na princípe spot tradingu. Burza okrem toho ponúka aj možnosti stop lossu a limit order. Niečo podobné žiadna iná konkurenčná DeFi burza v takomto rozsahu zatiaľ neponúka. Milovníci DeFi sveta sa tak konečne dočkali plnohodnotnej trading DEX burzy. dYdX ponúka okrem toho likvidity pool a ďalšie možnosti, ako si zarobiť.

SushiSwap – stabilný nárast

SushiSwap síce zažil negatívny štart, ale spamätal sa a teraz táto burza patrí k najznámejším DeFi zmenárňam. SushiSwap je zároveň aj altcoin tejto DeFi burzy. Cena sa momentálne pohybuje v hodnote 10 USD a za posledný rok narástla o viac ako 15-násobok. Po Uniswape a Pancake swape je to pravdepodobne 3. najznámejším kryptomenovým DeFi projektom. Aj napriek tomu sa táto kryptomena na rebríčku stránky Coinmarketcap nachádza veľmi nízko, sotva v top 100.

Náš daľší článok: Cardano vstupuje do novej éry s názvom Babbage – čo môžeme očakávať?

Kusama – sestra Polkadotu

O Kusame sa hovorí aj ako o sestre kryptomeny Polkadot. Tento altcoin rieši parachainy a akciu na blockchaine. Platforma je navrhnutá tak, aby poskytovala testovacie prostredie pre vývojárov, ktorí chcú inovovať a vyvíjať aplikácie na blockchaine. Cena tejto kryptomeny za posledný rok vzrástla o 1 000 % a naďalej má potenciál pokračovať v zdravom raste. Nejde o typickú pump and dump schému, o ktorej po veľkom raste už nikto nepočuje. V tomto prípade má Kusama dlhodobý a stabilný rast.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

NuCypher – kryptomena, ktorá môže prekvapiť

NuCypher patrí rovnako k novším kryptomenám a môže prekvapiť. Túto mincu si nedávno začali všímať aj veľké burzy ako Binance, ktoré ju zalistovali. Práve to môže byť jedným z hlavných faktorov, prečo táto minca posledné dni tak šialene vyletela hore.

NuCypher je decentralizovaný systém šifrovania, riadenia prístupu a správy kľúčov (KMS). Vďaka tejto službe môžeme šifrovať blockchiany. NuCypher ponúka End to End šifrované zdieľanie dát na verejných blockchainoch a decentralizovaných úložných riešeniach. (zdroj: coinmarketcap.com)

KuCoin Token – coin známej burzy

Ďalší zaujímavý coin, ktorý patrí burze KuCoin, môže rovnako prekvapiť. Za posledný rok cena vzrástla o viac ako 1 500 % a vývojári tejto burzy naďalej pracujú na tom, aby projekt napredoval. V podstate ide o takú dvojičku burzy Binance s takmer rovnakým portfóliom služieb. Nevýhodou je, že táto kryptomeny nie je zalistovaná na žiadnej veľkej burze.

Prečítaj si aj: Binance zavádza nový spaľovací protokol – čaká token BNB bullrun?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
M g

V texte sú faktické chyby a je ich určite viac sushi swap nieje burza