Ekosystém Cardano
Ekosystém Cardano. Zdroj: Shutterstock, Hendrik Heemskerk

Cardano sa po úspešnej aktualizácií Alonzo pustilo do uzatvárania množstva zaujímavých projektov a spoluprác. Tentokrát je však pripravená na novú éru. Čo môžeme očakávať?

Mohlo by ťa zaujímať: Cardano ponúka sľubné projekty – aké to sú a aká je budúcnosť tejto kryptomeny?

Cardano a nové plány

Je tomu viac ako mesiac, čo ekosystém spustil úspešnú aktualizáciu Alonzo. Išlo nepochybne o jeden z najdôležitejších upgradov, ktoré sa v sieti ADA za posledný rok odohrali. Alonzo so sebou priniesol možnosť uzatvárania inteligentných kontraktov. Pre vývojárov je to teda určite obdivuhodný výsledok.

Čo však bude ďalej? Hoskinson v nedávnom rozhovore načrtol veľkolepé plány ekosystému Cardano. Čaká nás teda nová fáza vývoja, ktorá sa nazýva Babbage.

ADA/BUSD
ADA/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež: Špičkový projekt ADALend v sieti Cardano dosiahol významný míľnik

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Významný krok

Softvérový inžinier spoločnosti IOHK, Kevin Hammond, poskytol dôveryhodné a najmä aktuálne informácie o tom, na čom aktuálne vývojári pracujú. Ako sme sa z jeho slov dozvedeli, ADA vstupuje do novej éry Babbage. Pomenovaná je podľa matematika Charlesa Babbagea, ktorý je považovaný za tzv. „otca počítačov”. Nová éra má za cieľ odstrániť všetky dodatočné problémy, ktoré v sieti nastali po spustení upgradu Alonzo.

Vývojári majú teda plné ruky práce. Po dôkladnom testovaní a nových zisteniach budú naďalej pracovať na vylepšeniach, aby zabezpečili bezproblémové fungovanie ekosystému ADA.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre