zarobte_kryptomeny_z_domu_km

V týchto krušných časoch, kedy by sme sa každý mali správať zodpovedne môžete získať kryptomeny z domu. Ste doma a nevyužívate svoje pc naplno? Možno sa Vám nižšie riadky hodia a vyskúšate niektoré z možností, ako si nahromadiť kryptomeny bez ich nakupovania.

Zarábajte na faucetoch

Počas nutného pobytu doma môžete využívať čas aj na získavanie kryptomien zdarma pomocou Airdropov. Väčšina takýchto airdropov je určená na nahromadenie krypto mincí pred ich zaradením na trh. Airdropy môžete ľahko nájsť a stránok s nimi je veľké množstvo.  Pri každom projekte máte presné postupy, ako docieliť, aby daná kryptomena mala šancu pristáť u vás v peňaženke. Častokrát po splnení niektorých podmienok napr. napojením a zdieľaním ich sociálnej siete atď. Tu je niekoľko príkladov stránok:

Zarábajte na faucetoch

Vypočítanie príkladu, zhliadnutie videa alebo iných obrázkov na webových stránkach Vám môže zaručiť odmenu niektorých kryptomien, ktoré viete takto zarábať zadarmo. Existujú tzv. kryptofaucety, v ktorých môžete zarobiť zlomok kryptomeny za pár jednoduchých úkonov. Už sme ich dávnejšie spomínali. Tu je päť najlepších faucetov, pomocou ktorých môžete zadarmo získať kryptomeny:

Ťažba kryptomien s notebookom, stolným počítačom a mobilným telefónom…

Získavanie kryptomeny ťažbou je v dnešnej dobe neefektívne, zvlášť v pomere el. energie ku vyťaženým minciam. Avšak pokiaľ máte el. energiu za výhodnú cenu alebo ideálne zadarmo, nie je čo váhať.

Najjednoduchším spôsobom, ako ťažiť kryptomenu, je ťažba prostredníctvom pripraveného  softvéru. Zarábať môžete v podstae ľahko a rýchlo. Hotový program vyžaduje pár minimálnych jednoduchých nastavení a po spustení okamžite zaháji ťažbu. Nevýhodou takýchto programov je hlavne to, že prevádzkovatelia (tvorci) majú navýšený poplatok Vám tak ukroja z odmeny. No je to daň za to, že nemusíte takmer nič komplikovane nastavovať. Patria sem napr:

Potom sú tu ešte simulované ťažby, či ťažby priamo v prehliadačoch, ktoré dokážu tak isto nazbierať nejaké satoshi, ale zázraky nečakajte.

  • Prehliadač Cryptotab umožňuje ťažbu aj na notebookoch, stolných počítačoch a mobilných telefónoch. Odmena však nie je vysoká, no v núdzi…
  • Electroneum  je simulácia mobilnej ťažby tokenov ETN. Tokeny môžete potom predať na burze Coinbene. Takto môžete zarábať nejaké drobné z kryptomien a skombinovaním viacerých možností získate viac, ako by ste čakali 🙂

Aj keď existuje viac spôsobov, ako sa dajú zarábať kryptomeny (publikovanie článkov, predaj online, affiliate marketing, speňaženie alebo vytvorenie webových stránok súvisiacich s kryptomenami) tieto vyššie uvedené spôsoby môžu byť pre niekoho v týchto časoch inšpiratívne.

Môžete čítať aj:

POZOR – Podvodníci na internete pýtajú BTC za falošný liek na COVID-19

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre