Zcash oznámil najväčší update v histórii siete!
Zcash oznámil najväčší update v histórii siete! ,zdroj: www.shutterstock.com/AleksandraSova

Podľa správy od spoločnosti Electric Coin Company, ktorá stojí za kryptomenou ZEC, má protokol čoskoro implementovať najväčší upgrade vo svojej histórii! Vývojový tím Zcash vydal kódovú základňu 5.0.0, ktorá podporuje aktualizáciu NU5, ku ktorej dôjde už 31. mája!

Zcash zažije doposiaľ najväčší upgrade svojej siete

Jedna z najväčších kryptomenových sieti, ktorá je zameraná najmä na ochranu súkromia a anonymitu používateľov Zcashu, zažije svoj doposiaľ najvýznamnejší upgrade už 31. mája!

Mohlo by ťa zaujímať: Cardano sa vráti späť na 1 $ – tu je dôvod

Electric Coin Company (ECC) a vývojári anonymnej OG mince Zcash vydali binárne súbory pre kódovú základňu Zcash 5.0. Vývojári taktiež žiadajú všetkých účastníkov siete Zcash, ktorí prevádzkujú softvér kódovej základne, aby prešli na najnovšie vylepšenie tejto siete. Podľa najnovšieho príspevku od Electric Coin Company firma plánuje implementovať platobný protokol Orchard a systém preukazovania s názvom Halo. Spoločnosť ďalej tvrdí, že „odstráni spoliehanie sa na zložité nastavovacie mechanizmy.“

Vymoženosť, ktorá bude zabudovaná do tejto inovácie, umožňuje vôbec po prvýkrát súkromn, dôveryhodné digitálne hotovostné platby pomocou smartfónu. Halo tiež pripravuje možnosť pre zvýšenú interoperabilitu,“ uvádza sa v blogovom príspevku ECC.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Ďalšia inovácia vo svete kryptomien!

Jeden zo zakladateľov tejto kryptomeny, Zooko Wilcox-O’Hearn, o tomto rozhdonutí tweetoval minulý týždeň.

Je to tu! Predstavujeme Zcash 5.0.0. Ak sa používatelia Zcash rozhodnú spustiť Zcash 5.0.0, tak už koncom tohto mesiaca sa na mainnete aktivuje Zcash Network Upgrade 5. Je to historický krok pre komunitu. Budujeme najzdravšie peniaze na svete na základe dlhodobej, škálovateľnej a rozšíriteľnej kryptografie,“ napísal spoluzakladateľ.

Josh Swihart, vysokopostavený predstaviteľ spoločnosti, oznámil, že ide o najväčší upgrade siete v histórii siete Zcash.

Vďaka využitiu systému Halo a protokolu platieb chránených systémom Orchard sú komplexné a dôveryhodné nastavovacie mechanizmy odteraz minulosťou a používatelia môžu vykonávať súkromné a dôveryhodné digitálne hotovostné platby už aj na mobilných telefónoch.

Podľa jeho slov ide o inováciu, ktorá predstavuje významný míľnik, nielen pre token ZEC, ale celkovo v oblasti kryptografie.

Pripomíname, že prednedávnom vyšlo najavo, že človek pod pseudonymom „John Dobbertin“, ktorý bol jedným zo šiestich účastníkov a zakladateľov anonymnej kryptomeny ZEC, bol po celý čas „whistleblower“ Edward Snowden.

Čítaj ďalej: Nečakané! – Edward Snowden oznámil, že je spoluzakladateľom anonymnej kryptomeny Zcash!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance