Do Kwon prehral po páde LUNY obrovskú stávku
Do Kwon prehral po páde LUNY obrovskú stávku. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Zakladateľ spoločnosti Terra Do Kwon sa po historickom krachu dostal do obrovských problémov. Okrem súdov má na krku aj prehratú stávku v hodnote 11 miliónov dolárov.

Do Kwon prehral stávku o 11 miliónov

Zakladateľ ekosystému Terra si bol budúcnosťou svojho projektu natoľko istý, že uzavrel stávku s dvoma obchodníkmi, a to celkovo až o 11 miliónov dolárov.

Jeden z obchodníkov so pseudonymom Algod sa počas týždňa vyjadril, že vyhral svoju časť stávky vo výške 1 milión dolárov.

Stávku som v podstate vyhral v okamihu, keď Do Kwon vyhlásil hard-fork a airdrop.

Algod dosť jasne kritizoval celý ekosystém, ktorý označil ako „predraženú Ponzihu schému.“ Následne však prijal stávku od Do Kwona, ktorý tvrdil, že sa LUNA bude do 14. marca 2023 obchodovať až na cene 88 USD. To sa však nestalo.

Prečítaj si tiež: Binance Staking je vo finále airdropu Terra 2.0 – ekosystém však stále čelí problémom

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

To však zo strany Do Kwona nebolo všetko. Jeho ďalšie kroky sa už dajú bez problémov nazvať hazardom. Prijal totiž ďalšiu stávku v hodnote 10 miliónov USD. Táto stávka bola uzavretá s obchodníkom Gigantic Rebirth v domnienke, že token LUNA naozaj nesklame. Podmienky stávky boli totožné s tou predošlou.

Všetky strany sa dohodli na prevode 22 miliónov dolárov v stablecoinoch do úschovnej peňaženky, ktorú spravuje známy kryptomenový influencer Jordan Fish. LUNA padla prakticky na 0 USD a tak je jasné, že Do Kwon stávku prehral. Jeho snaha o oživenie projektu mu nepomôže.

Bolo dohodnuté, že zmena tokenomiky by spôsobila Do Kwonovi okamžitú stratu. Takže nová LUNA je pre stávku neplatná.

V čase písania tohto článku sa token LUNA Classic obchodoval takmer na nulovej hodnote v sume 0,00009 USD.

Čítaj ďalej: Komunita verí, že Cardano prekoná po hard forku Vasil hranicu 1 USD

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance