Dokáže Cardano dosiahnuť hranicu 1 USD?
Dokáže Cardano dosiahnuť hranicu 1 USD? Zdroj: Shutterstock, AdriaVidal

Ekosystém Cardano sa pripravuje na jednu z najväčších aktualizácii v histórii siete. Dosiahne natívny token ADA po hard forku Vasil magickú hranicu 1 USD?

Prekoná Cardano 1 USD?

Komunita ekosystému verí, že sa aktualizácia Vasil výrazne podpíše na raste natívneho tokenu ADA. Ten by mohol dosiahnuť hranicu 1 USD. Takmer 25 000 fanúšikov sa pozitívne vyjadrilo k tejto cenovej aktualizácii v ankete, ktorú spustil portál CoinMarketCap.

Hard fork Vasil má prísť už za pár dní, konkrétne 29. júna. Hoskinson verí, že sa dočkáme masívneho zlepšenia výkonnosti siete.

Sieť patrí aktuálne k najvýkonnejším projektom v rebríčku TOP 10 podľa trhovej kapitalizácie. Za posledných 7 dní dokázala ADA získať až 27 % zisk. Týmto výstrelom sa token ADA posunul na 6. miesto, čím dokázal prekonať aj token XRP spoločnosti Ripple. Okrem toho sa výrazne zvyšuje aj aktivita v sieti. V súčasnosti je v sieti nasadených až 5 miliónov natívnych aktív. Ide o viac ako dvojnásobný počet v porovnaní s minulým rokom.

Prečítaj si tiež: Binance Staking je vo finále airdropu Terra 2.0 – ekosystém však stále čelí problémom

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Podľa najnovších údajov sa Cardano čoraz viac dostáva do pozornosti veľkých hráčov. Transakcie tejto skupiny investorov sa dostali na 4-mesačné maximum. Uvidíme, či bude hard fork Vasil naozaj dostatočne silný na to, aby dokázal vystreliť token ADA na hranicu 1 USD. Cardano však s určitosťou nenaplnilo svoj obrovský potenciál, takže je tu stále priestor na zlepšenie.

Čítaj ďalej: Európska únia plánuje zaviesť prísnejšie pravidlá pre transakcie s kryptomenami – koniec anonymity?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance