Trh s kryptomenami je teraz v jednom ohni a Bitcoin takmer každý deň dosahuje nové a nové historické maximá. Včera prvýkrát otestoval hladinu 42 000 $, no následne jeho hodnota začala klesať. Takéto lokálne pohyby sú však nezaujímavé. V skutočnosti chce každý vedieť, kde sa tento rast zastaví. Bude to o pár desiatok tisíc vyššie, ako dnes? Dosiahne Bitcoin sto tisíc dolárov alebo nebodaj milión?

Ťažko povedať. Pravdou je, že sa to nedá odhadnúť. Všetky predikcie sú v tomto prípade zbytočné a ak vám niekto tvrdí, že pozná budúcnosť, tak buď klame, je to ignorant alebo mimozemšťan.

Viete že: Biden chce pokračovať v politike, ktorá spôsobila rast Bitcoinu o 500%!

Ak spojíme hlavy dokopy, možno niečo zistíme!

Žiadny jedinec samozrejme nevie, ako vysoko to všetko skončí. Ale čo ak spojíme názory väčšieho počtu ľudí? Pred týždňom sme sa našich čitateľov opýtali, kde vidia tohtoročné maximum Bitcoinu a výsledky sú naozaj zaujímavé.

Je vhodné poznamenať, že väčšina hlasujúcich neočakávala obrovské zisky. Dokopy sa ankety zúčastnilo 1000 čitateľov a 24% hlasovalo za maximum na hladine 50 000 $. 20% hlasov získala hladina 100 000 $ a na treťom, štvrtom a piatom mieste sú cenovky 75, 125 a 175 tisíc dolárov. Ak si to spriemerujeme, tak nám vychádza, že Bitcoin by mal stúpnuť na cca 100-125 tisíc dolárov.

Všetky výsledky ankety nájdete tu:

ANKETA – Ako vysoko sa Bitcoin dostane v roku 2021?

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.