bitcoin jar trading11 zľavy

S príchodom jari a veľkej noci sme si pre vás pripravili veľké prekvapenie. Všetky naše trading produkty budú až do konca apríla v 50% zľave. Bitcoin v roku 2021 rekordne rastie, altcoiny sú na tom podobne a my teraz máme jedinečnú príležitosť zhodnotiť naše peniaze. Také niečo sa už nemusí opakovať.

S nami nezmeškáš veľké pohyby na trhu a na základe našich analýz a signálov si môžeš pekne zhodnotiť svoj účet na burze. Priprav sa s nami na túto jazdu a objednaj si už dnes členstvo, alebo niektorý z kurzov obchodovania za polovičnú cenu.

Čo ponúkame?

Na našom obchodnom webe Trading11 nájdete široký výber služieb zameraných na podporu obchodníkov. Či už ide o základnú VIP skupinu, Signály, LIVE Trading Room, čo vzdelanie formou video kurzov a mentoringu.

Všetko do konca veľkej noci so zľavou 50%!!!

Členstvá

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien
  • LIVE Trading Room – Všetko zo signálneho členstva a k tomu 24/7 prístup k profesionálnym traderom, konzultácie obchodov, portfólia a tvorba kvalitného a ziskového obchodného systému

Kurzy obchodovania

  • Kurz Mentoringu – Toto je jeden z najobsiahlejší kurzov, aký vôbec nájdeme nie len na CZ/SK scéne, ale aj globálnej. Celkovo v 6 dieloch nájdeš viac ako 200 lekcii. Kurz je zameraný širokej verejnosti a každý si z neho odnesie to, čo potrebuje. Ale hlavne si vytvoríte vlastný obchodný systém, vďaka ktorému sa už nemusí trápiť nad grafmi a štúdiom desiatok kníh.
  • Kurz Obchodovania – Prvý 4-týždnový online trading kurz na CZ/SK scéne. Počas jedného mesiaca sa od úplných základov naučíš úspešne a ziskovo obchodovať na burze. Kurz sa skladá zo 4 častí.
  • Kurz tvorby obchodnej stratégie – Náš niekoľko mesiacov pripravovaný nový projekt, v ktorom vám odovzdáva náš trading tím viac ako 5 ročné skúsenosti z obchodovania na burze.
  • KURZ HODL a dlhodobého investovania – Kurz „Hodl investovanie a ako si vytvoriť pasívny príjem“ je prvý kryptomenový kurz na CZ/SK scéne zameraný na dlhodobé investovanie do kryptomien.

Čaká ťa nabitá ponuka analýz, signálov a niekoľko stoviek videí z našej trading akadémie. Live streamy na každý deň a veľa ďalšieho. Náš tím 4 traderov sa postará o tvoj komfort a aby ti bolo všetko jasné. Nesľubuje žiadne magické zisky a nablýskané autá. Naopak preferujeme systém neustáleho vzdelávania a postupného budovania obchodných systémov, ktoré ti zaručia to, čo od trhu očakávaš. Oproti konkurencii sa líšime tým, že najviac obsahu vo VIP riešime počas streamov takzvane face to face. Takže sme úplne otvorení viesť aj niekoľko hodinové streamy s našimi členmi a pripravovať pre nich rôzne webináre. A presne takto to už aj niekoľko rokov robíme každý večer od 20:00 na Zoome, kde dostaneš vždy pred streamom pozvánku.

Využi iba do konca tohto mesiaca 50 % zľavy na všetky naše produkty
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance