Cyberpunk 2077 je z dielne spoločnosti CD Projekt RED, ktorá má za sebou sériu hier Zaklínač. Preto sa dá očakávať, že ich nová hra bude patriť medzi to najlepšie, čo budúci rok vyjde. Toto sa tiež potvrdzuje v traileroch a na snímkach z hry. Spoločnosť sa zároveň zúčastní konferencie Gamescom, na ktorej je naplánovaná prednáška, kde svoju hru viac predstaví.

Cyberpunk nebude chýbať na Google Stadia

Práve pri príležitosti predstavenia hernej platformy od spoločnosti Google bol zverejnený nový trailer na Cyberpunk 2077. Google totiž pracuje na aplikácii, ktorá bude pre tzv. cloud gaming. To umožňuje hrať ľuďom na mobilných zariadeniach, tabletoch alebo starších počítačoch najnovšie hry v najlepšej kvalite. Cyberpunk 2077 bude jedna z hier, ktorú bude Stadia podporovať, a tak sa k nej dostane úplne každý.

Mohlo by vás zaujímať: Odkiaľ sa berie hodnota zlata – Vzhľad niekedy naozaj zohráva úlohu

Záver

V traileri sa objaví niekoľko gameplay záberov a komentárov vývojárov, v ktorom povedia svoje pocity z hry a zároveň niečo o príbehu. Osobne sa na hru veľmi teším a nemôžem sa dočkať, keď vyjde. Hra mala pôvodne vyjsť tento rok v decembri, lenže, bohužiaľ, bola presunutá až na 16. 4. 2020. Avšak ešte nezúfajme. Do konca roku by mala vyjsť alfa verzia, o ktorej, samozrejme, nevieme, či bude pre verejnosť na stiahnutie, a potom začiatkom roku 2020 beta verzia, v ktorej by sa mal testovať multiplayer.

Čo čítať ďalej?

[Herné novinky] – Nové Need for Speed, český dabing Zaklínača, nové Metro a AEO + hra zadarmo