Tradelize spúšťa predpredaj tokenov s 15% bonusom

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Tradelize oficiálne spúšťa svoj predpredaj svojich tokenov. Tradelize je nástroj na obchodovanie kryptomien, ktorý má pomáhať investorom a nováčikom tomu, aby sa priblížili profesionálnym obchodníkom. Táto fáza predpredaja potrvá až do 14.júla a pre potenciálnych kupcov ponúka 15% bonus. Verejný predaj sa spustí následne 15.júla. Aktuálne sa jeden Tradelize token (TDZ) ponúka za 1 dolár.

Čo je Tradelize?

Koncept projektu Tradelize bol vyvinutý na prepojenie profesionálnych obchodníkov, nadšencov kryptomien a rovnako nováčikov v tomto svete. Aplikácia Tradelize bude zahŕňať tri rôzne druhy informácií pre obchodníkov, ktoré budú poskytnuté iba používateľom tejto platformy. Tradelize.terminal, je najvyšší stupeň tejto platformy, ktorý je vybudovaný pre expertov a profesionálnych obchodníkov.

Expertom z tohto odvetvia poskytne možnosť robiť obchody na rôznych kryptomenových burzách. Navyše budú môcť získať informácie iba z danej platformy, čo obchodníkom ušetrí aj čas aj problémy. Tento level je prispôsobený najmä pre obchodníkov, ktorí vedia čo robia a majú skúsenosti s obchodovaním a práve preto im poskytne sofistikovaný dizajn a nástroje, ktoré pri obchodovaní potrebujú a využívajú. Bude poskytovať napríklad vyhľadávanie arbitráží, risk manažment, SMART ponuky, novinky alebo pripojenie do peňaženiek. Až takmer 80% z vyzbieraných peňazí v predpredaji pôjde najúspešnejším obchodníkom, s celkovou cenou až takmer 500 tisíc dolárov.

Tradelize a používatelia

Tradelize verí, že práve vďaka takejto ponuke dokáže prilákať veľké spektrum obchodníkov z kryptosveta. Tradelize takisto podporuje takýto prístup najmä kvôli tomu, že pomôže prilákať začiatočníkov na danú platformu, čím im umožní aj výuku v kryptosvete.

Tradelize.web, je druhým levelom, ktorý poskytne najmä amatérom schopnosť adaptovať sa na platformu a vyskúšať taktiky a stratégie od expertov. Pomocou toho sa budú môcť rozhodnúť, ktorého z profesionálnych obchodníkov budú sledovať. Práve preto je tento systém vhodný pre začiatočníkov, ktorí sa do kryptosveta prišli učiť a najmä investovať s čo najväčšou možnou bezpečnosťou. TDZ token bude slúžiť ako utility token v systéme ako platba za obchody a pre expertov, ktorí sa podelia o svoje rady a stratégie, ako odmena.

Záver

Spoluzakladateľ a CEO Tradelize, Anton Zapolskyi sa vyjadril:

„V kryptosvete je veľa ľudí, ktorí by radi začali obchodovať, ale nevedia ako. Rovnako nemajú potrebné skúsenosti ani informácie na to, aby nestratili finančné prostriedky hneď na začiatku. Tradelize umožní komukoľvek obchodovať ako profesionálovi. Experti budú totižto môcť vzdelávať a poskytovať svoje informácie (za TDZ tokeny) svojim followerom, medzi ktorými môžu byť či už iní experti, nadšenci alebo nováčikovia. Tí budú dokopy tvoriť jeden veľký ekosystém obchodníkov so záujmom o kryptomeny.”

Pre viac informácií kliknite na tradelize.com

Disclaimer: Tento článek byl do redakce zaslán a publikujeme jej v originálním znění. Před investicí do tohoto ICO si udělejte vlastní research.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie i na Instagrame a Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.