Sweatcoin: najrýchlejšie rastúca decentralizovaná aplikácia
Sweatcoin: najrýchlejšie rastúca decentralizovaná aplikácia. Zdroj: shutterstock.com/dennizn

Kryptomenové projekty rastú vďaka sociálnym sieťam a obrovskej reklame rýchlym tempom. Dnes sme svedkami jedného projektu, ktorý dosiahol historický rekord a prvenstvo najrýchlejšie rastúcej decentralizovanej aplikácie (dApps) v dejinách kryptomien. Reč je o projekte Sweatcoin.

Sweatcoin

Sweatcoin je metaverzová, M2E (Move to Earn – zarábaj pohybom) aplikácia, ktorá odmeňuje svojich používateľov za kroky tzv. sweatcoinmi. Doteraz fungovala aplikácia ako každá iná, no s rastúcou popularizáciou sektoru M2E sa zamerala na transformáciu na báze blockchainu. V skratke, používatelia aplikácie mali doteraz možnosť zarábať sweatcoiny a čakať do 12. septembra, keď budú transformované na novú kryptomenu SWEAT.

SWEAT je natívny token siete Sweatcoin, ktorý bude fungovať na blockchaine Near Protocol. Používatelia budú zarábať jeden token SWEAT za 1000 krokov, pričom časom sa veľkosť odmeny v pomere ku krokom bude znižovať. Vďaka tomu chce vývojársky tím urobiť token deflačným. SWEAT budú môcť používatelia obchodovať na burzách za stablecoiny či stakovať priamo v aplikácii Sweat Wallet.

Sweatcoin vás za chodenie a behanie odmeňuje po novom kryptomenou SWEAT
Sweatcoin vás za chodenie a behanie odmeňuje po novom kryptomenou SWEAT. Zdroj: shutterstock.com/Hasbi Sahin

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Čítaj tiež: 4 športové kryptomeny s vysokým potenciálom, ktoré by ste mali sledovať

Burzy

Sweatcoin na Twitteri dnes informoval, že token SWEAT sa začne zajtra obchodovať na burzách. Najskôr bude dostupný na burze OKEx, potom na známej burze KuCoin. Práve KuCoin dnes informoval svojich používateľov o výnimočnosti projektu Sweatcoin:

Sweat Wallet je s viac ako 13 miliónmi vytvorených peňaženiek za štyri mesiace najrýchlejšie rastúcou DApp všetkých čias. SWEAT poháňa aplikáciu Sweat Wallet, ktorá je novým portálom Web3 pre milióny používateľov.“

Celkový počet tokenov SWEAT je 1 000 000 000, do obehu bude uvoľnených 575 022 600, čiže niečo vyše polovica z celkového objemu. Deflácia tokenu je zabezpečená klesajúcim razením tokenu SWEAT. Predpokladaná počiatočná kapitalizácia je zhruba 4 milióny, čo vytvára veľký priestor pre budúci rast. Vstupná cena tokenu bude 0,00714 dolára.

Čítaj tiež: Má zmysel staking kryptomien? Najnovší výskum vás nepríjemne prekvapí

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance