TOP8_celebrities_johnny_depp

Herci, speváci či iní umelci. Jedno majú spoločné. Sú to celebrity, ktoré dnes majú naozaj značné majetky. A svoje peniaze investujú okrem charitatívnych organizácií aj do súkromných projektov. Niektorí z nich sa držia moderného trendu a preto ich ani kryptomeny neobišli. Predstavíme si osmičku známejších umelcov v spojitosti s kryptomenami 🙂

Ashton Kutcher

Tento veľmi dobre známy herec sa okrem herectva venuje v súkromí vlastným spoločnostiam. Niektoré sám založil (BitPay) a do niektorých len investoval (Uber, Airbnb). Niekoľkokrát boli jeho fanúšikovia svedkami, že na sociálnej sieti Twitter prirovnával zlato k Bitcoinu. Je teda dosť pravdepodobné, že nejaké svoje financie má práve v tejto najznámejšej kryptomene.

Pitbull

Armando Christian Perez, známy hip-hopový umelec a.k.a. Pitbull, uviedol, že v roku 2012 začal investovať do Bitcoinu. Dodnes sleduje cenu tejto kryptomeny, už do nej však neinvestuje. Stal sa z neho HODLer.

Jamie Foxx

Vynikajúci americký herec a komik Stand-UP comedy sa začal zaujímať o kryptomeny už v roku 2017. Na svojom Twitter účte propagoval menej známu kryptomenovú zmenáreň Cobinhood, ktorá funguje dodnes.

Mel B

Britská speváčka a bývalá členka hudobnej skupiny Spice Girls už v roku 2014 predávala svoj vianočný album za Bitcoin. Po partnerstve s londýnskou cloudovou spoločnosťou CloudHashing sa stala prvou interpretkou v histórii, ktorá predávala svoju hudbu za BTC.

Madonna

Spomenieme okrem Bitcoinu aj Ripple. Práve táto celebrita podporila v roku 2018 akcie Ripple, počas ktorých sa zbierali finančné prostriedky pre siroty z afrického štátu Malawi.

Johnny Depp

Na jeseň minulého roku sa herec Johnny Depp stal partnerom startupu TaTaTu blockchainu. Tento startup sa zaoberá tvorbou dokumentárnych filmov a digitálny obsah sa bude tvoriť podľa dohôd s týmto krypto projektom.

Lionel Messi

V zime 2017 sa legenda barcelonského futbalového klubu stala oficiálnym globálnym veľvyslancom izraelskej spoločnosti Sirin Labs, ktorá vyvíja prvý kryptomenový smatfón na svete s názvom Finney. Messi zdieľal túto správu na svojom Instagrame.

Elon Musk

Napriek tomu, že tento pán popiera záujem o kryptomeny, oznámil na Twitteri, že vlastní 0,25 BTC, ktoré má ako dar od priateľa. Iné kryptomeny údajne nevlastní, ani sa o ne nezaujíma. Tak čo? Veríme mu to? 🙂

Na svete sú stovky ďalších celebrít, ktoré priznali vlastníctvo niektorej kryptomeny alebo aspoň priznali záujem. Každopádne, Bitcoin vedie, pretože bol prvý a mnohí z nich “nastúpili na vlak” oveľa skôr ako niektorí z vás, ktorí tento článok čítajú. Tak čo, našli ste si hore niektorého vášho obľúbenca? 🙂

Čo čítať ďalej?

Autonómne vozidlá čoskoro nahradia kamionistov, práca miliónov ľudí visí na vlásku

Zdroj:

TheCoinShark

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance