TOP 8 vecí ktoré si môže kúpiť piatkový výherca 59 miliónov eur v eurojackpote

2

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Celé Slovensko nedávno prekvapila správa o šťastlivcovi, ktorý vyhral 59 miliónov eur v lotérii eurojackpot. Ide o prvého Slováka, ktorý túto súťaž vyhral od jej vstupu na Slovensko v roku 2015. Stalo sa tak 16.10.2020. Presná suma výhry bola 58 807 427,70 € – povedal hovorca spoločnosti Tipos Rastislav Čépé.

Slovák všetko nechal na náhodu a podľa všetkého podal iba jediný los s číslami 5, 11, 35, 44 a 50 s powerball číslami 4 a 10… Frajer.

Čo si výherca lotérie môže kúpiť za svoj masívny jackpot?

Za takmer 59 miliónov eur si môže kúpiť všeličo, napríklad 6013 BTC. Ak by cena Bitcoinu následne dosiahla maximum z roku 2017, zbohatol by o ďalších 40 miliónov. A potom by nám jeden z tých Bitcoinov mohol poslať na podporu chodu webu 🙂

16m4TSQaxRUMrtt1wsQmY1iMyqdS8E6Az
16m4TSQaxRUMrtt1wsQmY1iMyqdS8E6Az

Ticho pred búrkou? Bitcoin urobí 100% zisk do konca roka! Tvrdí známy analytik.

To však nie je všetko, čo si môže kúpiť. O príbehy obyčajných ľudí, ktorí vyhrali v lotérii, zblbli z toho a skončili na ulici rozhodne nie je núdza. Tu je desať vecí, ktoré môže náš Košičan urobiť so svojím bohatstvom.

Investovať do akciových indexov

Prečo míňať milióny eur na hlúposti, keď peniaze vedia generovať ďalšie peniaze? Postačí nájsť si bezpečnú investíciu, ktorá konzistentne vracia viac,než berie inflácia. Napríklad taký S&P 500 rastie každý rok v priemere o 8%. A ak sa mu nedarí, FED doň napumpuje stovky miliárd dolárov, aby všetko fičalo. S&P 500 je termínovaným vkladom bohatých! 

graf S&P 500

Výherca lotérie by tak každý deň mohol míňať cca 8000 € a jeho účet by sa nikdy nezmenšil.

Analýza indexov – Napriek ekonomickým problémom sa akciový trh drží, na ako dlho?

Kúpiť celý Mesiac

Okej, teraz už sa dostávame k tým menej sofistikovaným investíciám. Čo taký Mesiac? Ten má predsa obrovskú hodnotu. A na internete sú firmy, ktoré ho za pár desiatok miliónov eur bez problémov predajú.

Dom Elona Muska

Elon Musk vlastní veľa zaujímavých domov. Nedávno väčšinu z nich predal a tento stál iba 15 miliónov dolárov! Tss… To nie je ani tretina výhry. A navyše ide o skvelú investíciu. Nehnuteľnosti časom naberajú na hodnote.

dom elona muska za 15 miliónov dolárov

Súkromné lietadlo

A samozrejme, každý multimilionár MUS9 vlastniť súkromné lietadlo.  Tie lacnejšie stola iba pár miliónov dolárov.

Kupiť si drahé topánky

Keď už sme pri excese, čo tak drahé topánky? Tieto Bicion botasky sa predávajú za 5,2 milióna eur. 

Bicion topánky stoja 5,47 milióna eur

Lambo!

Toto je stránka o kryptomenách a každý fanúšik kryptomien sníva, že si raz kúpi lambo za Bitcoin. Lamborghini Aventadon s plnou výbavou stojí iba niečo vyše pol milióna dolárov. Tss, veď to sú iba drobné!

Veľmi drahé slúchadlá

Každý zbohatlík, ktorý má rád hudbu, by mal vlastniť aspoň jeden pár luxusných slúchadiel. Tie najlepšie stoja aj stovky tisíc eur! Ale počúvať na nich hudbu z iPhonu sa moc neodporúča.

Vete o tom, že ELon Musk sa okrem iného chystá ťažiť asteroidy? Ak sa mu podarí vyťažiť tento, skolabuje celá ekonomika!

Elon Musk chce vyťažiť asteroid plný zlata v hodnote $10 triliónov

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Kristian

Lotéria sa vola Eurojackpot, výhra z lotérie sa nezdaňuje. Eurojackpot vznikol v marci 2012, v roku 2015 sa Slovensko do tejto lotérie zapojilo.

Last edited 11 days ago by Kristian
BTC A-dick-Ted

hmm, to si muže nakoupit spoustu „nejen bit“-coinů 😀

Last edited 4 days ago by BTC A-dick-Ted