Priama konkurencia pre Ethereum
Priama konkurencia pre Ethereum. Zdroj: Shutterstock.com/Ryan H Cease

Populárny investor, ktorého majetok sa odhaduje na 400 miliónov dolárov, okomentoval druhú najsilnejšiu kryptomenovú sieť a jej najväčších konkurentov. Kto podľa Kevina O’Leary prekoná Ethereum?

Ethereum sa musí zlepšiť

Kevin O’Leary vyjadril svoj názor na tri blockchainové projekty, ktoré môžu v krátkom období prekonať Ethereum. Podľa jeho názoru vynikajú práve v tých veciach, v ktorých ETH zaostáva. O’Leary patrí k veľkým fanúšikom kryptomien a hlavne Etherea, no zdôrazňuje, že aj v tomto prípade treba byť opatrný.

Podľa O’Learyho nie je z takého veľkého množstva dobrých projektov jednoduché vybrať priamych konkurentov Etherea. Táto sieť má veľký a veľmi dobre riadený tím vývojárov. Sú tu však tri kryptomenové projekty, ktoré vyčnievajú z radu.

V konečnom dôsledku je Ethereum pomalé a drahé. Takže ak vývojári nezmenia tieto faktory, konkurencia ich zničí,“ uviedol investor.

Je však potrebné byť obozretný. Svet kryptomien vie byť veľmi zradný a nikto naozaj nevie, čo sa bude diať. Každý, kto tvrdí opak, je podľa O’Learyho klamár a podvodník.

Keď vám ľudia hovoria: ,S istotou viem, že to naozaj bude fungovať,’ nemajú o tom ani potuchy. Dajte si nato pozor,“ dodal O’Leary.

Prečítaj si tiež: Cardano naberá na sile, držitelia tokenu ADA majú dôvod na radosť!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Priama konkurencia ETH

Pokiaľ ide o rýchlosť, finančné služby, cenu, náklady a poplatky, transparentnosť, bezpečnosť a v neposlednom rade auditovateľnosť, vnímam ako najväčších konkurentov ETH projekty Solana, Polygon a Hederu,“ uviedol investor.

Polygon dosiahol za posledný rok obdivuhodné výsledky. Tento blockchain je podľa O’Learyho rýchly, lacný a má veľkú perspektívu do budúcnosti, ktorá sa znásobila príchodom technológie NFT.

Hedera je energeticky efektívna verejná decentralizovaná sieť, ktorá funguje na konsenzuálnom mechanizme Proof-of-stake. O’Leary tvrdí, že tento projekt ešte nenaplnil svoj obrovský potenciál. Podobne vníma aj blockchain Solana, ktorý disponuje skvelými vlastnosťami a má široké využite v sektore DeFi a NFT.

Súhlasíte s O’Learyho výberom? Ktoré projekty podľa vás predstavujú konkurenciu Etherea? O svoj názor sa podeľte v komentároch.

Čítaj ďalej: Ako vytvoriť pasívny príjem počas korekcie kryptomien?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance