Terra v dlhodobom raste. Zdroj: Shutterstock.com/Muhammed AKAN

Binance

Terra pokračuje z dlhodobého hľadiska v rastúcom trende a momentálne formuje sideway štruktúru, ktorá môže byť predzvesťou ďalšieho rastúceho pohybu. Súčasný trend kryptomeny je stabilný a dosahuje slušnú výkonnosť. Dokonca aj krátkodobé minimá sú stále rastúce. Formácia takéhoto typu pod maximom môže znamenať býčí signál.

Cena čoskoro pravdepodobne prerazí buď rezistenciu alebo support, pretože symetrický triangel sa pomaly uzatvára. K jeho uzatvoreniu dôjde už asi tento mesiac. Vidíme, že objemy sú stále prítomné a záujem o obchodovanie neutíchol. Ak chceme pomýšľať nad pokračovaním trendu, tak cena musí prekonať predošlé maximum 88,00 $.

Terra v dlhodobom raste
Terra v dlhodobom raste. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Glassnode analýza – 30 % ponuky BTC je v strate, čo signalizuje odraz cien nahor

Terra je dlhodobo v raste

Ak sa pýtate, či nie je náhodou neskoro na nákup takejto rozbehnutej kryptomeny, tak odpoveď je z dlhodobého hľadiska nie. Nie je dôvod myslieť si, že aktuálna cena dosiahla ATH. Naopak, štruktúra grafu poukazuje na stabilný pokračujúci rast. Samozrejme, z krátkodobého hľadiska cena môže uzatvoriť triangel aj poklesom.

V takomto prípade by sme sledovali support na hladine 63,00 $ a 53,00 $. Dlhodobá supportná zóna sa nachádza na hladine point of control 43,00 $. Ak by cena spadla aj na túto úroveň, z dlhodobého hľadiska by nenastala žiadna zmena trendu.

Mohlo by ťa zaujímať – Cardano analýza – cena na lokálnom maxime? Target 2,15 $ nemusíme dosiahnuť hneď

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre